Gundam...
#21
zasad sto sam pogledao od gunadm seriajala ubedljivo je najbolji gundam wing dalje sledi after war gundam poznat jos pod imenom gundam x, dalje gundam operation stardust, a ima tu jos hrpa stvari a jedini serijal koji nisam pogledao je turn a gundam. a sto se tice gundam seed-a i destiny-a oni su odlicni na svoj poseban nacin kao i svi ostali gundami mislim do sada su pravili odlicne serijale a koliko sam odgledao gundam 00 imam osecaj da ce nastaviti u pravom smeru i to mi pruza izuzetno zadovoljstvo. to je moje misljenje sada kome se svidi super nisam sam a kome se ne svidi nema frke.
Reply
#22
Quote:I da posto najvise volim da gledam anime sa engleskim dubovima, SEED sam uspeo nekako da nabavim na engleskom ali Destiny imam velike probleme da nadjem pa ako ima neko sa engleskim dubom voljan sam za razmenu ili da barem znam gde da skinem ( na torentima fali trecina epizoda a torente slabo koristim ) ?

PS- ovo isto vazi i za Wing Big Grin Bolje da ga nadjem na engleskom nego na japanskom Sad

Izvinjavam se sto sam quotovao sam sebe ali zar niko ne moze da mi izadje u susret ?
[Image: ruforumvh6.jpg]
Reply
#23
dobro meni se vise svidja da gledam sa japanskim audiom nekao mi se cini da se oni bolje unesu u ulogu a i malo te uzivi u samu radnju.
Reply
#24
Gledao sam par epizoda SEED-a i ceo Destiny sa japanskim audiom i daljem stojim pri tvrdnji da je barem u ovoj anime engleski dub odlicno odradjen, kod japanaca me nervira sto se nekad toliko uzive u ulogu da dodje do preterivanja u izlivanju emocija...
[Image: ruforumvh6.jpg]
Reply
#25
Da li je neko gledao Gundam 00,ja se odusevio sa dosad 16 epizoda,znaci odlicna anime...

A da pocela je izrada filma Gundam seed movie...radnja filma se odvija godinu dana posle Destiny-ja...
Reply
#26
Ichigo Kurosaki Wrote:A da pocela je izrada filma Gundam seed movie...radnja filma se odvija godinu dana posle Destiny-ja...

Dugometrazni anime zar ne? Zasad samo skidam Gundam 00 hocu brdo ep da pogledam iz cuga XD
Reply
#27
Da dugometrazni film,samo bice pusten tek sredinom 2009 god.Ja odgledo 00 i sad moram da cekam,hmm i to bas kad je postalo zanimljivo.
Reply
#28
U tom dugometraznom filmu cuo sam da ce Kira biti pripadnik ZAFT-a ( vise o ovome na wikipediji ) i jos neke oskudne informacije koje nisu od nekog znacaja....
[Image: ruforumvh6.jpg]
Reply
#29
Antropos Wrote:U tom dugometraznom filmu cuo sam da ce Kira biti pripadnik ZAFT-a ( vise o ovome na wikipediji ) i jos neke oskudne informacije koje nisu od nekog znacaja....
Da Kira je u ZAFT-u kao Shin i Athran Zala,,..bice valjda dobar film

Jedno pitanje,da li je neko gledo Turn A Gundam,...ima 50 ep,ja sam poceo da skidam pa da pitam dali vredi necemu
Reply
#30
Ichigo Kurosaki Wrote:Jedno pitanje,da li je neko gledo Turn A Gundam,...ima 50 ep,ja sam poceo da skidam pa da pitam dali vredi necemu

Imam ali nisam gledao Sad nema se vremena, mogu pogledati prvih 5-10 ep pa ti javiti za 2-3 dana. Mada je to samo uvod.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)