Obaveštenje o forumskom RPG-u
#1
Evo dobili smo podforum Smile

Zamoliću vas da budete strpljivi i da ne otvarate teme u ovom pod forumu. Treba prvo Dream i ja da smislimo pravila, kako šta sa likovima... Biće posebna Stiki tema sa pravilima, likovima...
Ako imate neke predloge možete ih ovde izneti.

ps. Radnja rpg je smeštena u Naruto svet odprilike 60-80 godina u budućnost od sadašnje mange.
#2
Jel bi mogli da budu neki životinjski partneri?
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
#3
(2010-03-10, 20:21)Paja Wrote: Jel bi mogli da budu neki životinjski partneri?

Još nismo odlučili o takvim detaljima Smile kad se dogovorimo svi će znati Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
#4
Odlicno, jedva cekam da ovo pocne.

Thumbs up peepz. Big Grin
[Image: 2.png]
#5
Thumbs u kao sto kaze SnG friend of mine. XD
[Image: 317bpjd.png]
#6
Mozda bi bilo lepo da ljudi otprilike se izjasne kakve likove zele i kakve vrste moci da imaju i da navedu koja vrsta moci je u pitanju A.K.A... da li je ilusion, koji element i po mogucstvu naziv tehnike pa da onda ekipa (Dream Omen, Alex5ko...) otprilike prilagode tog lika, jacinu tehnika sa tim svetom i nacin na koji ce on napredovati, ustedece vreme i vama, a i igracima, naravno budite originalni i trudite se da ne spamujete komentarima tipa, a jel moze Byakugan, Sharingan i slicno...sta vas dvojica Alex5ko i Dream kazete na ovaj predlog?
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
#7
Dream i ja već smišljamo pravila, tehnike ćemo podeliti u grupe po levelima...
Niko neće imati prejak bloodline tipa Byakugan, Sharingan i slično...
Ovih dana ćemo objaviti svet i priču a uskoro i pravila i kreiranje likova.
#8
Postajem jako znatiželjan. Big Grin
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
#9
^ne moraš si zato nabijat post count ovdje Toungue
[Image: FalAh1M.png]
#10
(2010-03-12, 00:16)Yoko_Ritona Wrote: ^ne moraš si zato nabijat post count ovdje Toungue

(chuckle)

Mngo forumski RPGovi na netu su malo ladida. MAda mislim da bi ovo moglo uz malo pravila biti pravi hit Smile.

Let the dice roll.

Yeah I had to say that. Sue me. Wink
[Image: hardug2.png]




Users browsing this thread: 1 Guest(s)