[3.0.1.10]/[1.0.2] Manga Viewer Online
#11
@Paja
Zasto ce ti drugi link? Ovaj radi savrseno, a mediafire nema onih limit stvari da nedozvoljada 2 fajla od jednom i to. Ako ti je fajl problem za otpakovat pogledaj na prvom postu arhivere kojim mozes to.

@alex5ko
Eee da... al ovo je update, mislim da onaj vise nece da ocita stranice kako treba jer je doslo do promjene koda na njihovom sajtu.

@Goku
Ideja je super, ali da bi uspjela moras sve slike od AO Mangi potrpat negdje na sajt otpakovane i da se mogu direkno linkom na njih otic. Ako moze tak reci pa cu preuredit prog da cita mange sa AO. Big Grin

Nova Verzija! - 2.8, idite na prvi post. Smile

Reply
#12
super, ceko sam to Wink
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#13
e kada udjem u mangu i izaberem jednu svi cepteri pocnu od 2 nema 1. ceptera
Don't need it ,to cool
Reply
#14
Lepo uradjeno. Smile Za ovo je bio potreban veliki skill. Svaka cast. Kako ovaj thread nisam pre primetio. o_o
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#15
Evo uhvatio sam malo vremena pa uredio program da sada radi. Onemanga je zamjenjen sa Mangafoxom koji ima hrpu mangi. Big Grin Big Grin Big Grin

Program mozete skinuti sa linka koji se nalazi na prvoj stranici ovog thread-a. Toungue

Uzivajte. Anime

Reply
#16
Skinuo i probao novu verziju, no primjetio sam da kada se dodje do kraja chaptera treba manualno birati novi (pa ako bi se to moglo automatizirat) i da mozda downloada chapter na kojem si +2 iduca. Mozda opcija "fit to screen" (za duple stranice, a i mange koje su dobro skenirane da se mogu tako citat), da se navigacija mozda svede na jednu ruku ili da su tipke blize jedne drugima, mozda za saltanje stranica da budu "Page Up/Down" ili kako je na vecini online readera navigacija strelicama. I ako se moze dodat jos jedan server (http://www.mangareader.net) ima dosta ovih licenciranih mangi kojih nema na MangaFox-u.

Uglavnom, svaka cast, program je prva liga +1.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#17
Saltanje stranica je sa Q i W za sledecu i prijasnju. A prebacivanje na drugi chapter je ok za neke konekcije, dok za druge nije dobra ideja jer ce se ponovo poceti loadati stranice, znaci ako si SLUCAJNO pritisnuo next a on predje na sledeci chapter prekinut ces downloader, citav pages folder obrisat i nanovo krenut da se skidaju stranice od od tog novog chaptera. E sad ti se vratis pa dok on loaduje od prijasnjeg chaptera stranice... ukratko za malo slabije konekcije to uzima vise vremena nego da rucno odes i promjenis chapter, tako je bolje to ne dirat. Smile

Sa strelicama scrollujes po stranici, namjerno nisam stavio da levo i desno rade za sledecu/prijasnju stranicu jer se cesto nadju one 2 page slike koje MORAS levo i desno da skrolujes da bi procitao sve.

Za fit to screen ne vidim neku potrebu jer bi se tekst toliko smanjio da bi kod dosta mangi bio necitljiv. :/

Reply
#18
Hell yeah 8).


Baš mi je drago što sam te podsjetio,i što si smogao vremena da nam napraviš ovo Smile.Odlično,luv it
A wiseguy's always right even when he's wrong, he's right.
Reply
#19
Evo jos jedan mini update za Meneldora, dodao sam i MangaReader server (1525 Manga dostupno), pa si birajte sa kojeg volite citat. Smile

Reply
#20
(2011-06-26, 09:59)Drago del Fato Wrote: Saltanje stranica je sa Q i W za sledecu i prijasnju.

Za saltanje sam mislio da su u blizini strelica, tako da ne moras prelaziti cijelu tipkovnicu, ili da je npr. saltanje prev (Q), next (E), a skrolanje da su "wasd", da su u dohvatu jedne ruke (lijen sam priznajem Big Grin ).

(2011-06-26, 09:59)Drago del Fato Wrote: A prebacivanje na drugi chapter je ok za neke konekcije, dok za druge nije dobra ideja jer ce se ponovo poceti loadati stranice, znaci ako si SLUCAJNO pritisnuo next a on predje na sledeci chapter prekinut ces downloader, citav pages folder obrisat i nanovo krenut da se skidaju stranice od od tog novog chaptera. E sad ti se vratis pa dok on loaduje od prijasnjeg chaptera stranice... ukratko za malo slabije konekcije to uzima vise vremena nego da rucno odes i promjenis chapter, tako je bolje to ne dirat. Smile

Ovdje sam mislio da se namjesti da prvo downloada 2 chaptera i onda nastavlja sa po 1 ili ostane 2 (da se ne komplicira), ali cuva prev, na kojem jesi i iduci chapter, time bi se rijesio problem koji si naveo. A i ovima sa slabijim vezama bi to bolje odgovaralo, jer dok bi jedan citali drugi bi downloadao, kada bi pocinjali s citatanjem puste min do dve da se nesto skine i onda ozeze.

(2011-06-26, 09:59)Drago del Fato Wrote: Sa strelicama scrollujes po stranici, namjerno nisam stavio da levo i desno rade za sledecu/prijasnju stranicu jer se cesto nadju one 2 page slike koje MORAS levo i desno da skrolujes da bi procitao sve.

Na ovo cu se dolje nadovezat.

(2011-06-26, 09:59)Drago del Fato Wrote: Za fit to screen ne vidim neku potrebu jer bi se tekst toliko smanjio da bi kod dosta mangi bio necitljiv. :/

Ovdje sam se krivo izrazio mislio sam na "fit to width", da ima neki shortcut (npr. space). Meni je bolje te duble page stranice vidjet cijele, nego scroll-at i gledat u segmentima, pogotvo scanovi mangastrem-a koji su jako veliki (pogotovo duble page).

Mozda sam dosadan, no meni je gust, zavalit se pred komp, odabrat mangu i uzivat, da ne obracam paznju na tipkovnicu ili ista, a ovim programom ce gust biti jos veci da ne cekam da se neka stranica loada duze vrijeme Big Grin. Ako mislis da ga se smije podjeliti s drugima, siguran sam da ce sva populacija koja cita mange preko neta biti ti jako jako zahvalna.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)