Batman 3 (Christopher Nolan)
#21
Pa da tačno je da se ni Joker neće vratiti nikako nema šanse Smile i tačno je da bi The Ridller bio odličan lik ali izgleda da je ANđelina veoma zainteresovana da glumi Catwoman Smile tako da još nije sigurno ko će sve da se pojavi u trećem delu, i još netreba zaboraviti da je Scarecrow još uvek živ Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#22
DC-jevi superheroji su po meni daleko bolji i gotivniji od MArvelovih.

Jeste da su marvelovi onako vise kul sa upadljivijim dizajnima, ali ako izuzmemo Spajdija, Deadpool-a i IronMan-a ostali heroji su mi jad i beda...

X-Men su mi licno dojajno glupa i ne mastovita ideja. Umesto da snimsle kul pricu o tome kak je svkai lik dobio moci oni su smo rekli "ah pa to je mutacija!"

LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!

I toliko su vise izmuzli Wolverin da mi se zgadio lik...

Thor je najgluplji superheroj u istoriji stripova, i skravjlenje skadinavske mitologije, Capetan Americki patriotski kretenizam i da ne spominjem vise sve ostale gluposti...

A o tome kako jedino sto rade je da pokuasvaju nekako da sokiraju publiku, i cim im prodaja stripova malo opadne odamh razjebu sve i prave reboot stripoa po bog zna koji put!

DC, iako je i on krenuo polako u pravcu da se zakuca u zid, se mnogo vise trudi da isprica zanimljive price, i da prikaze zanimjive likove...

Sa obziro mda je Betmen moj najomijeiij superheroj pa IKAD ne mogu da docekam ovo Anime

Inace taaaaaako zelim da se Betmen u jednoj sceni izdere nekom u lice " I'M THE GODDAMN BATMAN!!! - i to bi zagarantovalo mesto ovog flma kao najboljeg duperherojskog filma IKAD!
(ko nije fan stripova nece shvatiti ovo Smile)
[Image: megatronbanner.png]
Reply
#23
Doslo je do nekih traceva po Holivudu da postoji dobra sansa da Ridlera igra Gordon Levitt
http://theaterofmine.files.wordpress.com...brick1.jpg
Znamo ga iz 3. Kamen od Sunca i u zadnje vreme je nasnimao dosta filmova...
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)