Katekyo Hitman Reborn (preuzeo Uchiha 163663)
mozda bi eventualno ako ima mesta mogao da dodas da se reborn odnosi na ponovo rodjenog, jer, mozda nekim cudom taj lik tripuje da je ponovo rodjen Smile ono kao, Stefan Prvovencani, samo sto je ova ponovo rodjeni XD
mada ko ce ga znati Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
ako je tako kako Dasunka kaze, onda ovo ponovo redjen, ima smisla, ako je kao pretvoren u drugu osobu ili sta vec Wink
ako se ne spominje cesto ja bih ipak stavio prevedeno znacenje, mada to sam ja Smile
---------------------

Reply
http://reborn.wikia.com/wiki/Arcobaleno
kolko znam kaname je reborn fan i to veliki
Don't need it ,to cool
Reply
e gde si pronasao titlove
Don't need it ,to cool
Reply
Skinuo sam sa torenta sa fansubom i sam prevodio
[Image: steinsgate.png]
Reply
a mislio sam da si nasao hd soft sub epizode
Don't need it ,to cool
Reply
@ Pegla:
Reborn nema veze sa Prvorodjenim. Reborn je ime lika, on je isto ime imao i kad je bio obican covek, isto ime ima i sad kad je beba.
Uostalom, postoji 7 Arcobalena, kao sto je i on, i oni imaju totalno random imena, poput "Viper", "Colonnello", "Skull", nista sto ima veze sa njihovim prelazom u bebi oblik.
[Image: 2.png]
Reply
aham skontao sam kad sam procitao opis al sam zaboravio da kazem da sam promenio misljenje XD
---------------------

Reply
Ako neko hoće da uzme da prevodi na neodređeno, ima moju dozvolu.
Trenutno ću da se posvetim narutu, ali ako niko neće da preuzme ovaj projekat, nastaviću da izbacujem epizode, ali slabije....nadam se. Smile
Reply
Jel' zna neko gde mogu da se skinu prevodi za KHR? Nebitno na kom su jeziku, samo da imam podešen tajming.... Ono sa nameštanjem tajminga mi je totalno ubilo motivaciju XD
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)