Slanje titlova i prevoda mangi za postavljanje na sajt
#11
Ja mislim da sam negde naleteo na neke slovenacke prevode ali ne mogu se setim potrazicu ako nadjem saljem ti. Smile
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#12
(2012-02-16, 11:59)Knez Milos Wrote:
(2012-02-16, 01:51)scrym5555 Wrote: Prevodi se kace samo oni koji su na srpskom na engleskom ne mogu. Smile

Ne na srpskom, nego na bilo kom od ex-YU jezika.
A sto se tice engleskog "prevoda" ne kapiram u cemu je poenta toga? Jesi li ti, AnimeTor, preveo sa japanskog na engleski?

Nisam,nego u BR ripu od mkv fajla svake epizode se nalaze engleski prevodi,pa bi oni koristili ako bi neko eventualno hteo da krene da prevodi ovaj anime.

#13
@Tor
Ionako onaj koji bi mozda odlucio prevoditi bi mu trebao video, tako da bi morao to skinut.
[Image: forumrulesi.gif]
#14
E evo ljudi nasao sam bleach prevode na ovom sajtu.
http://rs.titlovi.com/prevodi/bleach-60932/
Prevoda ima od 1 do 3 sezone sve i od 9 jedan titl.
Ove tri sezone ukupno imaju 63 titla a na nasem ao sajtu je okaceno 37 koje su clanovi uradili, pa sam mislio da bi mogli i ove da okacite kako bi ih bilo jos vise. Smile
Ja sam upravo naleteo na ove titlove nisam ih proveravao ali mislim da su uredu.
Verovatno da jesu nebi ih niko dzabe stavio da nisu pa ako hocete mozete ih preuzeti sa ovog linka sto sam stavio odnosno na tom sajtu se uglavnom skidaju prevodi.
A i ako hocete mogu ja da vam posaljem sve mi je jedno samo da ih ima sto vise na ao. Smile
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#15
^Mislim da će režija hteti ovo prihavtiti s obzirom da sam im i ja slao par titlova čiji nisam autor, a koje sam našao svugde po internetu, a sada stoje na AO i mogu se download-ovati Smile
[Image: steinsgate.png]
#16
Pa msilim steta bi bilo da se ne stavi ipak nije lako ovoliko epizoda uraditi. Smile
Ja sam to nasao i namerno sam prijavijavio za dobrobit sajta da ima sto vise prevoda pa ako admini hoce neka stave.
Inace mogao sam ladno da kazem da sma ja prevodio.XD Salim se ne bih to nikad rekao bas bi mi bilo glupo i osecao bih se mutavo da mi stoji ime za nesto sto je neko drugi radio. Smile
Ali zato bice od mene bacio sam se i ja na posao sad ce dbz od mene(bez naratora Toungue ali od sad sam poceo da ga uvodim XD ), a mozda i gantz ako zapocnem. Smile
E jos da kazem navukao sam neke ortake iz kraja koji skidaju titlove odavde nisu svi regovani(jeste jedan) ali rekli su mi da hoce da prevode mozda ako budu imali vremena pa mozda i od njih nesto posaljem ako urade naravno proverio bih prvo da vidim da li valja. Smile
Opa to nije sve nasao sam i za one piece od 48 do 78.
Ljudi mislim da bi trebalo da mi se zahvalite ovo nije mala stvar.
izvolite mozete videti i preuzeti klikom na download XD Wink
http://rs.titlovi.com/prevodi/wan-p-su--...ce-140937/
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#17
LOL Ima lik koji prevodi Bleach 200 na sat, poludece ako vidi ovo XD

PS. Zar ne postoji neki bolji nacin od slanja na mail? Neki upload sistem gde ce mod/admin samo trebati da kliknu na "accept" da se prevod stavi? Umesto da cekamo mesec dana pred svaku objavu.
#18
Damn XD A ja i Eleran se mučimo sa prevodima, u zadnje dve nedelje smo preveli od 52 do 71.... dođe mi sad da se ubijem.
[Image: steinsgate.png]
#19
Sigurno su vasi prevodi bolji od tih, ne se sekiraj. Skenirao sam ovaj Bleach pogledom i ne lici mi nesto... kreativno. "Oni-cane!" XD
#20
@simpatican mladic: E brate znam kako ti je.Sigurno te ubija ono u stomak ali jbg opet dobro je sto sam nasao.Trebali ste i vi malo da cackate ovde pre nego sto pocnete. XD
Nasao sam i dragon ball gt 64 epizodu. Sto se tice one piece mogu te vase da se stave koliko ima a ovo sto nema odavde, ali 100 % su dobri prevodi neverujem da bi neko to prevodio a da ne zna engleski a i uvek sam skidao odavde prevode i uvek su bilo ok. Smile

@raph: E to i meni bas cesto padne na pamet dobro bi bilo da ima jos nesto sem email-a ali jbg.
Valjda ce moci i drugacije ja se nadam da ce se dogovoriti pegla i goku nesto da vide oko toga.

@Eleran: Da ti se izvinim ako sam ti naneo neku nervozu sa ovim one piece-om. Smile
Evo upravo nadjoh i Wolverine 2,3 i 4 epizodu joj sto ce biti titlova. Smile
Ipak mozda ja sve ovo goku-u ili pegli posaljem na meil u zip formatu za svaki slucaj treba se oko ovoga naprezati da se poskida pa cu da im olaksam.
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]




Users browsing this thread: 1 Guest(s)