DOTA 2
#31
Znači preslikana DotA samo sa boljom grafikom. Jbg očekivao sam da će unaprediti igru. Valjda neće i sada 1 nabudžen agiliti heroj moći da siluje celu protivničku ekipu.

Što se tiče grafike pa pokreće ga Source, biće lepa XD
Reply
#32
moc ce, stvari ce ostat iste ko i prije sto se tice toga, mozda ih malo balansuju ali opet ce doc na isto, no to je isto svuda i u lol i u hon i u dota 2

a jos je u startu receno da ce imat sve iste heroje ko u doti s istim mocima(vecinom) + jos nove.. ali meni to malo nerealno, ne mogu novi heroji dolazit dovjeka, svaki sljedeci ima sve gluplje skilove..
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#33
U LOL-u dolaze novi heroji svake 2 nedelje, ali ta igra je startovala sa ~40 heroja, sada imaju ~80 što je nekako i OK. Ali DotA već ima preko 100 heroja ako se ne varam. Koji će joj đavo novi XD Pogotovo ako će dolaziti svake 2 nedelje XD

Da li se zna hoće li DotA 2 biti free na fazon HON-a i LOL-a?
Reply
#34
mora bit free, nema pameti u toem da je naplacuju, ali ce bit nekih fora ko u hon i lol sigurno, da mos ovo ili ono kupit i tome slicno

a i pretpostavljam da je hon zato preso u free jer znaju da ce dota 2 bit pa su bili prisiljeni
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#35
LOL daje nedeljno free 10 heroja, HON 15 a DotA 2 će da daje 20 XD
Reply
#36
ne znam za hon, trenutno free igraci mogu igrat samo AP mod + 10 heroja tjedno dok ne dodu do lvl 5 onda mislim da ima vise mogucnosti, ja sam si napravio jedan taj free/basic acc i trenutno sam lvl 2, malo za zabavu nabove klat XD

s tim da ako napravis bilo kakvu uplatu onda mos bilo kojeg heroja igrat cini mi se ...
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#37
Gameplay će ostati isti, nebi valjalo da se godine balansiranja heroja samo tako bace.
Inače meni je Dota kao kompletna igra super, samo što je sputava War3 engine ( i naravno što je vezana za njega).
Mjesta za neka značajnija unapređena u gameplayu nema, niti ima neke potrebe za tim, grafika će po screenshotovima koji su izašli bit odlična ali i pregledna a i dodane su neke standardne PvP opcije.

Sumnjam da će izlaziti novi heroji, najprije će portovati već postojeće a to će potrajati.
Nakon Gamescoma izlazi open beta! :)
Reply
#38
http://www.twitch.tv/freed0ms

eto streem za dota 2 turnir, trenutno se ceka nastavak jer im se srusila igra usred turnira ali trebali bi brzo nastavit..

koliko sam vidio grafika je nesto izmedu lola i hona sto meni nije losa ideja uopce, zabavno izgleda..
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#39
ovdje ja gledam:
http://www.own3d.tv/live/102577/Dota_2_G...Commentary

takođe ima i na dota2.com

, grafika izgleda odlično :)
Reply
#40
ma game traje 90 min, sad ne znam dali mozda oni prvi puta igraju pa su svi oprezni ili nesto, ali predosadan game...

po meni su pretjerali u nekim stvarima, lako se izgubis u fightu jer nemos vidit ko odakle sta radi... ocito ce se trebat naviknut na neke stvari a i siguran sam da ce bit puno izmjena jos, tipa onaj tornado skill sto mos stavit na nekog da ga onesposobis na par sekundi u dota 2 doslovno lika digne van ekrana, sto je glupo i zbunjujuce, to ce morat mjenjat
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)