Poll: Zašto će vratiti moći??
This poll is closed.
Orihime
9.09%
1 9.09%
Rukia
27.27%
3 27.27%
Nešto/Neko treći
63.64%
7 63.64%
Total 11 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Ichigove moći Spoilers
#1
Posle svega što se desilo i svih onih isforsiranih događaja, kako je izgubio svoje sposobnosti, svi znamo da će ih vratiti pre ili kasnije, jedino je u pitanju razlog, zbog čega će da to uradi Dodgy

Šta vi mislite da će to da bude Smile ??
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#2
Ako mu Rukia ili Orihime vrate moci ja prestajem da citam mangu. Kubo mora da smisli nesto kreativnije ako hoce da zadrzi barem ovo malo citalaca.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#3
Ja bi prije isao na totalni prenos, tj. da mu neko da SVE svoje moci jer ce ga trebati zbog bla bla bla....

Ali da sam ja Tite, ja bi napravio da to u smislu da kad bi mu neko uradio totalni prenos da bi on umro, i eto time produzava mangu sa razmisljanjem da li da to uradim ili ne na 3-4 chaptera.

(jos ako to MORADNE biti Rukija uuuu to ce biti dilema. Al mislim da nista od toga... XD)

Reply
#4
Moguće da će se desiti neka velika katastrofa i niko neće moći ništa da uradi osim Ichiga Undecided
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#5
(2010-10-29, 18:37)Dream Omen Wrote: Moguće da će se desiti neka velika katastrofa i niko neće moći ništa da uradi osim Ichiga Undecided
Ma neeeeeee, mora da se šališ. Big Grin

Inače, podržavam svoju teoriju da će morati da se ponaša kao apsolutni idiot narednih 20 godina, poput svoga oga Išina, ali Kubo će smisliti nešto "kreativno-iznenađujuće-raspamećujuće-vidnopoboljšano-iunekuruku-mnogo-BRE-kul!"

Prebacivanje moći bi bilo totalno šugavo. Da li to uradio Išin, ili uradila Rukia, svejedno je, i u to ne verujem.
Takođe i za Orihime - nema šanse. Nije ona toliko svemoćna.
Možda mu Aizen, koji je izgleda učenik Karakura srednje škole, ili njegov dobri brat blizanac, klon čak, povrati moći nekim ultra-super-gej-naravnoKUL-poljupcem.
對酒當歌,人生幾何? 譬如朝露,去日苦多。 慨當以慷,憂思難忘。
何以解憂?唯有杜康。 青青子衿,悠悠我心。 但為君故,沈吟至今。
呦呦鹿鳴,食野之蘋。 我有嘉賓,鼓瑟吹笙。 明明如月,何時可掇?
憂從中來,不可斷絕。 越陌度阡,枉用相存。 契闊談宴,心念舊恩。
月明星稀,烏鵲南飛, 繞樹三匝,何枝可依? 山不厭高,海不厭深。
周公吐哺,天下歸心。
Reply
#6
Kako je prvi chapter o povratku moci nema ni u najavi, mada iz nekog razloga to mi se svidja, bas me zanima kako ce manga da se odvija i dokle ce moci . Sem toga ako nesto znam a to je da se u Bleachu stalno nesto novo stvara i formira, moci se menjaju i vrlo retko nesto ostaje konstanta, tako mislim da cemo videti nesto novo kod Iciga.

Kako i na koji nacin ce da ih povrati to sam Kubo zna. Ali sta god bude, zahtevace zrtvu, bice BOLNO i situaciju u kojoj ce moci ( " morati " " neohodno " nema drugog nacina" jedino to moze da se desi " ) da ih povrati XD
[Image: ruforumvh6.jpg]
Reply
#7
(2010-10-30, 01:21)MisterBushido Wrote: Možda mu Aizen, koji je izgleda učenik Karakura srednje škole, ili njegov dobri brat blizanac, klon čak, povrati moći nekim ultra-super-gej-naravnoKUL-poljupcem.

Trebalo mi je 2 minuta da dodjem do doaha nakon sto am ovo procitao. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#8
Verovatno ce biti jos neki trening, gde mi naravno necemo videti tok tog treninga, nego samo Ichigov veliki povratak sa mocima, gde se makar nadam da ce ovaj put biti ne samo obicni Hollow form, nego da ce uveliko koristiti i Vasto Lorde form. Mada me zanima sta se desilo sa Hogyoku i gde je??? E tu se javlja nova dilema a i razlog, mozda se sjednio sa Ichigom, sto bi rezultiralo njegov povratak moci.
[Image: psv9.jpg]
Reply
#9
... Senkai [Third Opening] bi bio super. Big Grin [Shikai - 1., Bankai - 2., Senkai - 3.] Smile
[Image: 2.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)