Kojoj grupi/posadi bi ste se pridružili??
Neračunajući Strawheatse, kome bi ste se pridružili i sa kim bi bili i zašto?? Računaju se baš svi koji su se pojavljivali u mangi ili animeu Smile

Za mene bi to najverovatnije bila Shanksova posada Smile oni su nešto najbliže Strawheatsima, što smo videli. Imaju svu moć i uticaj koju bi želeli ali opet su zabavna ekipa, nemaju previše briga ni planova, ali opet mogu da urade i velike stvari ako je potrebno Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
Hm, ovo je dobro pitanje.

Pretpostavljam da bi to bio either Trafalgar Law grupa ili Eustass Kid grupa [tj. posada]. XD
[Image: 2.png]
Reply
Razmišljao sam čak i o Buggyevoj ekipi jer su tako čudni, smešni i živopisni Big Grin a sada imaju i mnogo pojačanja, a i Alvida nije baš loš razlog Big Grin
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
Eustass Kid ili Marco the Phoenix. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
Potpisujem sve do sad osim Buggyevoj posadi... Ne znam, ali osim kapetana niko mi nije zanimljiv...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
Strawheats!
Ako baš ne može Strawheats onda Shanks Smile
Ostali me ne zanimaju! Big Grin
Reply
kud kung fu panda tu i ja XD
osim toga putovat u podmornici dok su svi ostali s brodovima mi se cini 100 000 puta pametnije Toungue

Dream ti si opet sanjo neke stvari vidim XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Na šta misliš da sam sanjao?? Smile Ja uvek sanjam nešto Big Grin

Reply
pa to za shanksa i njegovu posadu, ne zna se sto tocno oni rade ni sto zele ni nis, samo se zna da su na luffyevoj strani
sve ostalo je puko nagadanje, a ti Dream si nastupio ko da si strucnjak za njih Toungue XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Ne samo što mislim da je Luffy napravio posadu sličnu Shanksovoj, već mislim da je Shanks napravio posadu sličnu Rodger-ovoj Big Grin Sve tri posade imaju kapetane koji su neverovatno jaki, zanimljivi i harizmatični, za sada znamo da Shanksova i Luffyeva posada imaju i odlične snajperiste, kao i mačevaoce ili nešto kao first mate Smile to je imala i Rodger-ova posada, oni su imali i odličnog doktora, a može da se naprave neke paralele između Shakky i Nami Smile Mislim da je Shakky bila na Roger-ovom brodu Smile

Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)