DC Comics
#31
Nisam citao strip, ali seriju redovno pratim i odlicna je. I, mozda najbolja superherojska serija od Justice League na ovamo.
Reply
#32
Pročitaj kad budeš imao priliku jer je prilično lepo urađena Smile ima neke odlične momente
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#33
Znaci drugim recima, hteli su Young Justice, ali su hteli poznatije likove? Znam da obicno tako bude, uzmu poznatije da bi privukli paznju. Kid Flash i Aqualad su prilicno popularni, pre svega zbog svojih mentora. Jbg, steta sto nisu ubacili clanove iz stripova. Ali s obzirom da mi se svidja Teen Titans, nemam razloga da se bunim XD
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#34
Teen Titans su dobri, oni su sasvim sigurno najpopularniji tim "pomoćnika" heroja od svih, ali YOung Justice je sasvim dobar, čak je postojalo neko rivalstvo između ova dva tima jedno vreme Smile priča u stripu je mnogo mračnija, zrelija i ozbiljnija, bez obzira što su likovi većinom bili vedriji, bolji jedni prema drugima, zanimljiviji i pravi prijatelji u većini situacija Smile serija je dobra ali mi se nesviđa kako se Supermen ponaša, nesviđa mi se što su uzeli ovu verziju Superboy-a, on je kroz ovu emo fazu trebao da prođe tek kasnije u Teen Titans, pošto otkrije kako je stvarno došao na svet
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#35
Baš sam veliki obožavalac ovih strip junaka,ali na žalost u mom kraju nema mnogo ovih stripova da se kupi pa bih zamolio nekoga da mi na PM ili ovde okači link na kojem mogu čitati onlajn to.
A wiseguy's always right even when he's wrong, he's right.
Reply
#36
Švrljam po netu i naletim na ovu sliku
[Image: 1878944-leejusticeleague_super.jpg]

U kom serijalu (izdanju, kako to već ide) likovi ovako izgledaju da uzmem to da pročitam Big Grin
Reply
#37
To je najnoviji restart DC sveta, već mislim, 4-5 ako se dobro sećam Big Grin tako da čitaj sve nove što se pojave, sada izlaze kao novi 52, jer je ranije bio i stari 52 koji je bio odličan, priča o godinu dana bez Betmena, Supermena i Wonder Woman Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#38
Ovo bas izleda cool... Mislim na sliku... Mada ja vise volim kad su likovi solo...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#39
E nije mi jasna jedna stvar... Zašto je Nick fury u starijim brojevima Spidermana, nekim serijama i u igri Punisher bijelac, a danas je u novim animiranim serijama i filmu crnac?

To neka debilna fora kao za Kinpgina u Daredevilu? Odličan glumac, ali jednostavno sramota za ekranizaciju stripa...
[Image: harpy211.png]
Reply
#40
I u igrama za segu megu je Nick Fury belac. Verovatno je pao reset dc univerzuma pa su morali da imaju nekog crnca pa njemu zapalo XD
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)