Kiba
#11
@Pegla

koji si rls koristio za prevod, zbog tajminga?
Reply
#12
U sustini moze se pogledati, malo mi je previse bilo sa onom zemljom u kojoj svi zakoni moraju da se postuju, bacio sam cigaru na sred ulice, ODE GLAVA! Nisam prijavio da mi je komsija se napio prosle noci bez propisa o dozvoli za alkoholisanje, ode i meni i komsiji glava! Malo me to smorilo, ali ostalo manje vise i nije lose, ali taj sam brainwashing u populaciji mi je malo weird i bzvz....
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#13
da. bas oni zakoni u neotopiji ako se tako zove bili su bas glupi, ali dosta su uradili i da anime bude zanimljiviji, jer posle krsenja nekog zakona krece nova neizvesnost sta i kako ce se dogoditi u nastavku da li ce stici kazna zeda i roju ili ce se izbaviti to mi je bilo zanimljivo posebno deo kada neotopija bude unistena.
a bas me iznenadilo to sto je hju tako brzo umro od strane zeda mislio sam da ce da ostane do samog kraja Smile.
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#14
(2011-09-27, 17:07)Eleran Wrote: ...ali taj sam brainwashing u populaciji mi je malo weird i bzvz....

I meni i ne mogu tacno da kazem zbog cega. Mozda zato sto tako nesto ne bi funkcionisalo u stvarnosti...
Reply
#15
Dosao sam negde do pola serije ono nije losa, vuce da gledas dalje i dobro se radnja odvija. Jedine zamerke su sto nema prikazana krv ( jbt probde ili presece coveka i nigde nista ) i sto su negde posle onog dela Nea i Neotopije ( skroz na pocetku kada bezi ) kao da su prestali da rade na odnosu likova i presli samo na akciju..

Takodje Robès kao jedan od najjaci likova se samo od jednom povukao, al idem dalje uprkos svemu tome nije los naslov a tek sam na pola Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#16
Valja li ovo heh
Reply
#17
U prethodnim postovima mozes da vidis komentare, realno, to je otprilike to Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#18
skinuo i gledam, za sada, iskreno dobro.. Jedina mana je budzet, ali odlican za shounen za sada.
Reply
#19
Meni je bila sasvim ok, kao sto vec rekoh Smile
a imas i kod nas okaceno sa prevodom, nije da se hvalim Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#20
ODgledah jos tad ovo, prosecan, ali eto interesantna shounen za ubijanje vremena.
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)