Guild Wars 2
#11
Po meni su onda svi dps-ovi. Ako nemaš healere i ako nemaš tankere onda svi idu na dmg jer su svi jednaki u šibanju.
Reply
#12
Nece svi biti isti zbog atributa, netko ce ici na damage, neki kao critical hiteri, netko damag resistance, netko mass health ili all-rounder. Biti ce buildova u stilu tank, dps, ali nece biti kao u ostalim igrama, tj. neces moc samo filat power koji je dmg, ustvari moci ces, ali ces svako malo umirat zbog manjka healtha i dmg resistancea. Atributi se nece automatski povecavat, vec ces ih sam rapodjelit.

Skoro najbitnije sam izostavio Big Grin. Ovdje nece biti imam imba/uber tier 10 armor i oruzje pa cu sve tamanit, vec ce ga netko s losijom opremom moc ubit. Veliku ce ulogu igrati i sposobnosti samoga igraca (izbjegavanje, blokiranje, taktiziranje i dosta toga), a ne oznacis protivnika bacis 20 spellova i mrtav je.
Time ce oni koji misle da su vecih sposobnosti na samom pocetku moci izabrati podrucja vece tezine i brze ce lvl-at.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#13
(2011-12-31, 20:40)Meneldor Wrote: Skoro najbitnije sam izostavio Big Grin. Ovdje nece biti imam imba/uber tier 10 armor i oruzje pa cu sve tamanit, vec ce ga netko s losijom opremom moc ubit. Veliku ce ulogu igrati i sposobnosti samoga igraca (izbjegavanje, blokiranje, taktiziranje i dosta toga), a ne oznacis protivnika bacis 20 spellova i mrtav je.

Ovo je odlično! To mi i najviše smeta kod mmorpg igara. Naiđeš na protivnika i da ste isti lvl a on ima 2x jaču opremu i bukvalno mu ne možeš ništa a on veze sa igranjem nema.

Nego nekako mi je čudno (glupo) da je potrebno isto vreme za levelovanje lvl 1 - lvl 2 i primera lvl 50 - lvl 51. Onda za par dana - nedelju dana dođe do max lvl ili grešim?
Reply
#14
Politika Aneta je no grinding, a i protiv da onaj koji ima hrpu slobodnog vremena bude u jako velikoj prednosti onog koji nema. Max lvl ce biti 80, sad kako ce to funkcionirat ne znam tocno, mozda ce za jedan lvl trebat 3-4 h igre (nagađam). Imaš u prvom postu link na onom sajtu gdje je najava, tamo ima par linkova koji vode direktno na takve stvari gdje ovi objasnjavaju kako ce funkcionirat, pa pogledaj.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#15
Guild Wars 1 sa svim ekspanzijama ima da se kupi na Steam-u. Da li se zna da li ce i GW2 od starta biti na Steamu?
Upoznao sam tipa sto nabavlja po porudzbini i prodaje sve igre na Steam-u sa 30-40% popusta Big Grin
Reply
#16
Tesko je jos za rec, ne zna se jos ni kada ce igra izac, vjerojatno ce se znat vise kad kazu kada ce se znat datum izlaska.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#17
Sada se priča o open beti, tako da je vrlo moguće da će izaći tokom ove godine.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#18
Ako se ne varam GW2 je trebao jos proleca 2011 da izadje pa ga od onda non stop odlazu.
Reply
#19
Rekli jesu da ce sigurno ove godine izaci. Sad je open beta ali samo za casopise, pa negdje u 3. i 4. mj pocinje public beta, tak da bi mogla izac tam negdje u 6. ili 7. mj. Ako ima GW na Steamu sad, mozda bude i 2.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#20
Guild Wars 2
Release Date: 30/09/2012

Nek se gone u tri lepe. Igra trebala izaći još pre godinu dana XD
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)