Novi svet(SPOILERS)
#11
U pravu si za to Meneldor Big Grin potpuno sam zaboravio za nju, i ja sam imao taj utisak kada sam gledao Thriler Bark
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#12
Imam osecaj da ce Smoker da napusti Marince zbog necega sto ce Crvena Dzukela da uradi.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#13
Čak i ako napusti marince, mislim da će i dalje da juri Straw Heatse
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#14
(2012-01-12, 15:45)AlanViBritannia Wrote: Mene trenutno zanima Vegapunk, Aokiji, Smoker, ona devojka koja je sad kapetan, a bila je sa Smokerom pre. Zanima me kako Phoenix Marco odrzava Whitebeard familiju... Hm... Ko jos... Gecko Moria takodje, njegova sudbina. I naravno, Revolutionary army & cale od Lufija.

I to, naravno. Nisam se setio svih likova, ali svakako me zanima i Dragon, Vegapunk, posebno Aokiji.

Zoro ima još da vežba pre nego što bude parnjak sa Mihawkom. Pre tog dvoboja treba dostigne recimo Šanksa, što se tiče mačevalačkog umeća.

Meneledor, odlično si se toga setio. Sumnjam da će Big Mom da oprosti slatkiše zbog kćeri. Ako joj je Lola kćer.

Šanks je car. Uvek traži razlog za slavlje i napijanje. Čak me ne bi čudilo da kad je "okončan" rat na Marinfoldu, rekao: "Let's have a party." Wink
對酒當歌,人生幾何? 譬如朝露,去日苦多。 慨當以慷,憂思難忘。
何以解憂?唯有杜康。 青青子衿,悠悠我心。 但為君故,沈吟至今。
呦呦鹿鳴,食野之蘋。 我有嘉賓,鼓瑟吹笙。 明明如月,何時可掇?
憂從中來,不可斷絕。 越陌度阡,枉用相存。 契闊談宴,心念舊恩。
月明星稀,烏鵲南飛, 繞樹三匝,何枝可依? 山不厭高,海不厭深。
周公吐哺,天下歸心。
Reply
#15
Samo da kazem za Jinbe-a, da je njegova posada na brodu Big Mom, ako se ne varam.
[Image: i58w88.gif]
Mother I’m lost without you 愛
Reply
#16
Ja mislim da je Aokiji završia s Dragonom, a isto tako mislin i za Garpa, mislin da ne moze Akainuu oprostit samo tako za Acea.

Lola sigurno ima neke veze s Big Mom, ali dal joj je kćer, morat ćemo pričekati.

Po zadnjem chapteru smo vidjeli da Donflamingo ide prema Luffyu i ekipi i iznenadia me Oda da ga ovako brzo stavlja u borbu, jedva cekan vidjeti kolko je luffy zbilja napredovao, ipak mi se Donflamingo cini kao jedan od vecih protivnika.

I da zanima me Law, previse je tajanstven, mislin da on smislja neki plan, mogao bi i on "negativac" postati.
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#17
nece donglaming bit u nekakvoj borbi, s njim ce bit ziher vec arc, dok oni potuku prvo sve njegove debile tek onda ce on doc na red, a u ovom arcu smo saznali da ima utjecaj i spijune posvuda, al nebi me iznenadilo da ubije lawa, realno law je prejak za ovu mangu, ta njegova moc je previse i mozda ce ga oda vec sad skresat da se rijesi nepotrebnih zavrzlama poslje
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)