problem oko USB internet modema. [reseno]
#11
Ma nije taj kabal za Dial-Up. Pogledaj razliku:

Dial-Up Modem Kabal:
[Image: phone-cable.jpg]

Ethernet/DSL kabal.
[Image: dsl-cable.jpg]

Treba ulaz izgledat ovako na Modemu:
[Image: f-rj45.jpg]

Koji model modema imas da pogledam na sta to lici?

EDIT (23.1):
Pa mogao si reci da se radi od 3G modemu na pretplatu. Ja ovamo razmisljam o cemu se radi. XD

#12
[Image: originalslika-6201765.jpg]

i nema nikakav ulaz, samo USB
#13
da zoro takav ima obican fles ulaz Smile
isti mi je takav modem kao na slici. Smile
pa ja sam deinstalirao tamo u kontrol panel modem ono sto sam instalirao kad sam ubacio modem u pc ne znam sad jel to sve izbrise zajedno sa drajverima ili samo instalaciju modema Huh
zoro hvala ti puno brate jos ako to vidis sa tim sto ima neko u komsiluku brate bio bih ti mnogo zahvalan.
nego piiiiiiiiiii je ovo jbt ne znam pokusao sam do sad 100 drajvera jedino to mozda kao sto rekoh ne znam da deinstaliram pa ako znas jos neku caku reci.
i jel ima neki kabl da se to spoji il sta vec?
ovaj gore sto je drago stavio ne moze jedino drugi ako ima.
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#14
Idi u control panel pa probaj add new hardware. Prati par koraka i probaj da instaliras drajvere direktno sa modema.
[Image: 317bpjd.png]
#15
ali prvo modem da instaliram ili kojim redosledom stvarno ne znam nista oko ovog nemojte mi se smejati XD
deinstalirao sam modem zato pitam Smile
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#16
Mislim da ti nije stvar do drajvera, u jednom od tvojih prethodnih postova vidim da je problem samo kada hoces da se konektujes. E sada interesuje me da li ti je prepaid ili postpaid interent?
[Image: psv9.jpg]
#17
da u tome je problem sve je uredu i ima mreze samo kad pritisnem konekt ono jednostavno izbaci cuje se zvuk i nista se ne desi samo opet napise konekt.
postpaid mi je internet ako znas brate pomgaj XD
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#18
I ja sam koristio mts mobilni internet i na XP i na Windows 7. Posto kazes da ima i mrezu, proveri da ti nije po default prebacio na mts prepaid internet, ako jeste vrati na mts postpaid i pokusaj da se konektujes.
[Image: psv9.jpg]
#19
ma zanm pokusavao sam ja i to.
ono sa strane imaju podesavanja i postpaid i pripaid i prebacio sam na ostpaid ali opet nece. Sad
jbt internet.gledao sam i po google dosta ljudi je imalo slican problem neko se snasao a neko n. Sad
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#20
problem resen.
hvala svima koji su pomogli koliko toliko posebno rinneganu koji mi je sve objasnio preko pm. Smile
tema moze pod katanac sto se mene tice. Smile
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]




Users browsing this thread: 1 Guest(s)