Supernatural
Mamiš me da pogledam ovu dvadesetu prije nego zkarlov izbaci prijevod s njegovim ludorijama, e pa neću! :p
Strpljen-spašen. Big Grin
Reply
dakle pogledah i razocaran, mislim da prije 5 sezona ova epizoda bi drugacije potpuno izgledala, sta su oni napravili u ovih zadnjih 5 sezona sa svim tim likovima to je jebeno strasno, ali bas uzasno uzasno, pa tako i bog nekakav hipi-country pjevac-gay-neuspjesni pisac-cisti idiot

znas koji je primjer dobre epizode u supernatural, epizoda sa smrti u 5 sezoni, doslovno dobijes dojam sto je sto, ovdje sad..

a radnju da ne spominjem, boze sacuvaj, jos nam samo treba mama i tata njegov, baka i deda, sa svim kumovima i ujkovima ......

a prije je bilo tako dobro odradeno, svi smo pretpostavljali da je chuk bog, da ne pricam da je sve to bilo nekako misterijozno/bozje i moglo se vidjet neke poante u toj radnji
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Evo pogledao.
Komotno su mogli stavit naslov "Chuck's boredom", a u prijevodu onda stavit citat od Frog_Hermita "bože sačuvaj".
Jedna od najgorih SN epizoda ikad.
Reply
(2016-05-08, 21:06)JoxerTM Wrote: Evo pogledao.
Komotno su mogli stavit naslov "Chuck's boredom", a u prijevodu onda stavit citat od Frog_Hermita "bože sačuvaj".
Jedna od najgorih SN epizoda ikad.


S obzirom da je akcija jedino bitno u nekoj prici eno cujem da ce Arrow sledece nedelje da zaustavi lansirane nuklearke sa strelom, mozda to ne bude dosadno. Smile

Epizoda je bila odlicna, i Bog nije neko ko moze da se pojavi u 2 minuta objasni sve i opa ajmo akcija, epizoda je skroz ok prikazala njegovo razocaranje u ljude, kako je digao ruke od bozanskih moci i postao covek, strah od Amare, kako mu je Metatron nabio sve na nos je bilo odlicno i neocekivano. Nije najbolja ep serije, cak ni blizu ali daleko da je losa.

Akcija ne znaci da je nesto dobro, najbolje epizode i filmovi koji se pamte su uvek bili oni sa malo ili nimalo akcije...
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
'ebo arrowa, dobro je bio krenuo, ali onda su ga i flash i LoT pokopali s (bar meni) boljim humorom dok je ovaj odlutao u nekakvu kvazimistiku pokušavajući spasiti zasranog Constantinea (lik u seriji ne puši, najžešća uvreda fanovima stripa).
Ne znam zašto si se dohvatio akcije, u SN je akcija sporedna stvar, bar bi trebala biti.

Čuj, sto ljudi, sto ćudi (ukusa), sto žena, dvjesto... erm... Je li... Smile
Eto meni je epizoda jednostavno bila bljak. Akcija, neakcija, nije to - to.
Reply
nema veze sa akcijom, meni scena kad dean upozna smrt u petoj sezoni najbolja u supernatural, a nije bilo akcije, samo razgovor, ali razgovor je imao tezinu, vidjelo se tko je tko tu

ovo sa bogom je tesko smece od epizode i jednostavno razocaravajuce, a znamo svi da serija nije ovoliko propala u meduvremenu, da bi bog bio drugacije prikazan, ni m od mudrosti u ovog chuka, samo zavarava se, pise knjigu sam za sebe i za to mu treba metatron, jer mora mu netko drugi pomoc da napise knjgu kak treba... za nikog osim njega da cita, sto nece ni citat kad zna sve na pamet... mislim o cemu mi tu pricamo jbt???

a ako je trebo da ga ovaj razuvjeri i nagovori da pomogne i bla bla... ozbiljno??? to je zaplet? bog trebo metatrona da ga nagovori da napravi ispravnu stvar??

zaplet je naprosto strasan, uzasno los, serija je propala daleko daleko, steta...

nadam se da ce iduca bit bolja, ali budimo realni, izmedu blentavog zapleta i chukovih neuspjesnih komicnih fora kakave su sanse za to..

nisam nikad mislio da cu to rec nakon sto uvedu boga u pricu napokon, ali vrijeme je da zavrse to piiiiiiiiiii vise.. (ako boga znaju XD)
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)