Superhero filmovi/serije
#31
Sećam se da je Hulk jednom uništio meteor malo manji od Zemlje, udarcem XD Pitam se da li će ta priča biti ispričana u filmu nekad Big Grin
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#32
Izgleda su svi likovi u filmovima mnogo slabiji nego u stripovima. To je bas steta, oduzimaju im badassness.

Da li je Iron Man isto jaci u stripu?
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#33
(2012-05-17, 21:20)vele Wrote: Izgleda su svi likovi u filmovima mnogo slabiji nego u stripovima. To je bas steta, oduzimaju im badassness.

Da li je Iron Man isto jaci u stripu?

Jeste, mnogo je jači. U stripu se borio sa tim Hulkom koji je uništio onaj meteor. Jedan od glavnih rivalstva u Marvelu je između Hulka i Juggernauta. I to bih stvarno voleo da vidim na filmu jednom prilikom.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#34
Ti stripovi su posle 50 godina izlaženja pa više nisu znali šta da rade pa su se proseravali XD Ovo su (filmovi) tek prvi koraci superheroja kada su bili koliko toliko realni Big Grin
Reply
#35
Je li gledao ko Fantastic Four? Meni su oba dela bila OK, ne znam zasto imaju samo 5.7 na IMDB.

EDIT
Napokon izasao dobar snimak Avengersa. Ko hoce link neka me cimne na PM. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#36
Jer Fantastic Four nije mračan i nadrkan nego je veseo i šaren a danas se to ne traži. Da je izašao pre 15 godina bio bi hit.
Reply
#37
Koliko se ja secam fightovi i sposobnosti likova su bili bas odradjeni na nivou. Prica jeste mozda malo slaba ali ostali elementi nadoknadjuju to. Npr Jessica Alba u uskom kombinezonu. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#38
Napokon pogledao Avengerse. Big Grin Bas ono što sam očekivao. Bilo mi je zanimljivo kako je u svakom fightu po pet puta ponovljeno "Stark, you copy that?"

Danas sam pogledao i Star Wars I Phantom Menace i primetio sam zanimljivu analogiju. Jedan lik uništava matični brod i sve trupe na zemlji crkavaju u oba filma.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#39
Odgledao u subotu Avengers u bioskopu. Nije mi se bas dopao. Bio je genericni vec vidjeni blok buster. Jedino je kraj bio dobar kad je Hulk udario Thora i prekinuo Lokija haha. Ne znam kakav je Iron Man u svom filmu, ali je ovde bio bas iritantan.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#40
Heh, bio ti je iritantan zato sto nisi gledao njegove filmove. Granica izmedju badass-a i douche-a je tanka, a on non-stop vaga tamo-amo. XD

Zanimljivo mi je bilo kako je Captain lepo iskoriscen. Bilo je jako kad je rekao Hulku "Smash". Isto je bilo primetno da Thor ima superiornu izdrzljivost, on je doslovno lemao likove od pocetka do kraja bez prestanka, dok se svi ostali ili izmore ili ostete.
[Image: 317bpjd.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)