Luffy nakon 2 godine
#31
Oni koji citaju mangu...znaju da Luffy-jev haki je sasvim normalan cak mislim da je i na nivou pocetnika [spoiler](jer vidimo kasnije da ga jos jedan lik koristi bez problema)[/spoiler]

Mada mislim da je Luffy napomenuo u anime-u, mada u mangi sigurno jeste i to u ovom arc-u u borbi protiv Hordy-a, kad mu je Hordy ugrizao rame...Luffy je reko da on nema jos dovoljno jak armanents haki za sad...
[Image: slika.jpg]
Reply
#32
Jeste, rekao je. A Oda je u SBS-u rekao da bi Shanks nokautiro svih 100 000 fishmana Haoshoku-om. Tako da da, Luffy još uvek nije na visokom nivou što se tiče Hakija, ali je dobar. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#33
Lufi je tek počeo da uči Haki. Ako se ne varam 1,5 godinu ga koristi. Šanks ga koristi već 20 godina ako ne i više. Lufi će tek na kraju da pretekne sve te jake likove nikako sada, na polovini.

Da li samo određeni pojedinci imaju sve vrste hakija ili svako ko ima haki može da koristi bilo koji?
Reply
#34
Ako nista bar ga dobro sluzi onaj perception Haki ili kako se vec zove, pa sad za promenu izbegava napade i ne dobija toliko batina...a za Zora da ne pricam, prosto mi neverovatno da prolazi u nekoj borbi bez povrede posto inace najvise nadrlja svaki put Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#35
@Alex Obični ljudi mogu da nauče da koriste Kenbunshoku i Busoushoku, a Haoshoku imaju samo odabrani. Ako neko ima Haoshoku on može da nauči i preostala dva tipa.
[Image: 317bpjd.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)