Koji je vas omiljeni film od Studio Ghibli?
#11
@Nameless: Slazem se, toliko je isfurana tema, a i ni nisam nesto ljubitelj ratnih tragedija, ali ovaj je bas ostavio utisak na mene...
@Legendary: Sestra i ja ga gledali zajedno, sve vreme smo se okretali u svoj ugao i kofol nesto nas oci peku i trljaj, nedelju dana smo bili skenj i samo o animeu pricali XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#12
(2012-05-15, 01:12)Eleran Wrote: @Nameless: Slazem se, toliko je isfurana tema, a i ni nisam nesto ljubitelj ratnih tragedija, ali ovaj je bas ostavio utisak na mene...
@Legendary: Sestra i ja ga gledali zajedno, sve vreme smo se okretali u svoj ugao i kofol nesto nas oci peku i trljaj, nedelju dana smo bili skenj i samo o animeu pricali XD
Ja nisam taj anime mogao da izbijem iz glave 15 dana stvarno je ostavio tuzan utisak na meni,ni ja nesto ne volim te ratne drame,tragedije itd...ali ovaj mi se svideo ali je mnogo tuzan.
Reply
#13
Dobar im je filmic svinja avijaticar XD
Nmg da se setim kako se zove Huh
Reply
#14
(2012-05-15, 04:14)Yoshimitsu Wrote: Dobar im je filmic svinja avijaticar XD
Nmg da se setim kako se zove Huh

Mislis na Procoa?
Reply
#15
Meni je svakako Spirited Away najbolji
Reply
#16
(2012-05-15, 09:57)Gamer Wrote: Meni je svakako Spirited Away najbolji

Sta ti se tacno tu svidja,mozes li da izdvojis neke detalje ili sta vec,nesto sto te je ostavilo bas lep utisak na tebi?
Reply
#17
Malo Off Topic:
Kome je vjest njemacki i ko ima njemacku televiziju.
http://cms.superrtl.de/TVProgramm/Movies...fault.aspx
Super RTL svake nedelje prikazuje jedan Film od Studio Ghibli, mislim da su vec bili Castle in the Sky i Totoro.
A ove nedelje je Pom Poko.

Pored toga ce bit jos primjera i od drugih studios, tipa oba Evangelion Filma po prvi put u Free TV
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#18
(2012-05-15, 14:52)NAME-L-ESS Wrote: Malo Off Topic:
Kome je vjest njemacki i ko ima njemacku televiziju.
http://cms.superrtl.de/TVProgramm/Movies...fault.aspx
Super RTL svake nedelje prikazuje jedan Film od Studio Ghibli, mislim da su vec bili Castle in the Sky i Totoro.
A ove nedelje je Pom Poko.

Pored toga ce bit jos primjera i od drugih studios, tipa oba Evangelion Filma po prvi put u Free TV
Hvala na informaciji,ali ja to sve imam na DVD a neke koji nemaju srpsku sihronizaciju imam na blu-ray,ali umro sam od smeha kad je jedan lik rekao da ce uskoro izaci spirited away 2??? lol wtf
Reply
#19
Ne kažu da neće.. ali mi je Spirited Away definitivno omiljen...
nezaposlen um je igralište za đavola
[Image: 23hu6j4.jpg]
Reply
#20
U principu volim sve giblije crtane filmove, mada izdvojio bih par njih, neke vezujem za detinjstvo poput Tonari no Totor-a, Princess Mononoke,Grave of the fireflies i Nausicaa and the valley of the wind.
S druge strane od novijih Spirited Away i Howls Moving castle bih izdvojio kao meni licno najbolje.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)