Koji je vas omiljeni film od Studio Ghibli?
#21
Moji favoriti Big Grin

Howl no Ugoku Shiro
Majo no Takkyuubin
Sen to Chihiro no Kamikakushi
Mononoke Hime (vjerojatno prvi koji sam odgledao)
Neko no Ongaeshi
Tenkuu no Shiro Laputa (Numero uno)
Steamboy

Tesko je izabrat najbolje kad su svi dobri Big Grin
[Image: sig18.png]
Reply
#22
^Steamboy nije Ghiblijev. Vidi se po licima (character art radio Katsuhiro Otomo od Akire), po 3D CGI-ju i po tome sto pise Sunrise umesto Ghibli Big Grin
Reply
#23
(2013-02-18, 23:51)Knez Milos Wrote: ^Steamboy nije Ghiblijev. Vidi se po licima (character art radio Katsuhiro Otomo od Akire), po 3D CGI-ju i po tome sto pise Sunrise umesto Ghibli Big Grin

E? Meni su crtezi bili cudni (lijepi, ali drugciji od Giblijevih), ali negdje sam procitao da je film od Hayao Miyazakia pa sam bio ubedjen da je od Giblija onda Big Grin
Gdje li sam to mogo procitat...
[Image: sig18.png]
Reply
#24
Da nisi mozda pobrkao sa Future Boy Conan?
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#25
(2013-02-19, 01:50)ZetaZaku Wrote: Da nisi mozda pobrkao sa Future Boy Conan?

Ma ne, kakvi pobrko, pa valjda znam sta gledam XD ... Negdje sam procitao da gospodin Hayao Miyazaki ima veze sa Steamboyem samo ne znam gdje Huh

Inace, kaki je taj Future Boy Conan, jel valja ?
[Image: sig18.png]
Reply
#26
Odgledao sam dosta njih. Dobri su, ali retko koji mi je bio savršen.

Izdvojio bih Spirited Away, Grave of the Fireflies i Nausicaä of the Valley of the Wind.
U ovom zadnjem i u ostalima koje sam gledao kao da je falilo još malo emocije.

Spirited Away je ostavio jak utisak na mene. Likovi su veoma upečatljivi, a i radnja je dobra.
Reply
#27
1. Mononoke Hime
2. Hotaru no Haka
3. Tenkuu no Shiro Laputa

Ostale koje sam pogledao mi nisu bili nešto zanimljivi (osim Nausike).
Reply
#28
Ja poceo da gledam sve od Miyazakija i Ghibli studia. Idem hronoloskim redosledom. Zadnje odgledao Totora. Cak sam odgledao i Lupina III. Za sada su svi odlicni tako da ne mogu da kazem omiljeni dok ih sve ne odgledam.
Pozdrav
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)