Green Lantern: The Animated Series
#1
[Image: green-lantern-the-animat.jpg]

IMDb
Wikipedia

Quote:Green Lantern: The Animated Series prati avanture Hala Jordana, Green Lanterna Sektora 2814 i njegovog kolegu/saveznika Kilowoga u njihovoj borbi protiv glavnih neprijatelja, Red Lanternsa, koje predvodi zli Atrocitus i protiv Manhuntersa. Atrocitus želi da se osveti Čuvarima Svemira jer su mu uništili njegovu rodnu planetu, tako da vodi Red Lanterne u potragu za osvetom protiv svetova i Green Lanterna "Graničnog Svemira".




Pogledah sve epizode koje su izasle do sada i serija mi se bas dopala, iako pocetak nije bio obecavajuci. Zavrsio se prvi story arc od 13 epizoda, a drugi story arc izgleda tek pocinje na jesen i nadam se, da ce u njemu biti Sinestroa i njegove druzine jer su u prvom bili Atrocitus i Red Lantern Corps. Celokupna prica je bila sasvim okej, uz dobre i dopadljive likove i naravno, dobili smo Lanternse vise boja. Iako mi se na prvi pogled nije dopala 3D animacija, posle mi cak uopste nije ni smetala. Od svih likova najjaci su mi bili Razer i naravno, Killowog sa njegovim epskim skepticizmom. A sama serija je imala takodje i par odlicnih momenata, kao sto je bio postanak Mogoa i naravno, odlicne borbe, a pogotovo ona na kraju.

In brightest day, in blackest night,
No evil shall escape my sight.
Let those who worship evil's might,
Beware my power, Green Lantern's light!
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)