Pokemon Igre
Pogledao sam i ne svidja mi se nesto. Vise mi se svidja PWO, mnogo je ljepsi, a ima ljudi dosta da igraju. Smile

http://www.pokemon-world-online.net/

Reply
Nista od cyrusa nesvida mi se PWO je bolji Wink
[Image: 73os60.jpg]
Reply
Posto sam danas kupio 3DS (sad samo citav da stigne i da me ne zajebe lik), i posto bih najverovatnije sledece subote kupio Pokemon X, uhvatila me bas neka zelja da igram Pokemon. Tako da trenutno igram Pokemon Pearl na R4 kartici posto se cetvrte generacije najslabije secam.

Usput sam resio i na VBA da obrnem jednom Pokemon Red sa timom od sest Raticatea, nazvanih po mecha likovima. Rekoh, bice verovatno tesko, ipak je to Gen 1, tako da bi trebalo biti uzasno tesko preci igru sa Raticate. Nope, zapravo je bilo jednostavno haha. Znaci, u zivotu mi E4 nije bio TOLIKO jednostavan. Znaci, dva Pokemona su faint-ovala, a jedan samo zato sto sam se zeznuo i zaboravio da je Gyarados Lanceov prvi Pokemon.

Najvise me je finale protiv Greena iznenadilo. Ne mogu da verujem da sam pobedio ceo njegov tim jednim Level 51/52 Raticateom... Kada se zaledio Alakazam, mislio da sam puk'o od smejanja. Dok je ovaj bio zaledjen, udario Double Team do maksimuma, izlecio Raticatea Amuroa i pobedio ostale Pokemone bez ikakve muke. Izgleda da Amuro probudio svoje Newtype moci tokom ove borbe pa su mu reakcije bile uber brze XD

http://www.youtube.com/watch?v=eLk2cFj8NPM
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
pa Raticate je zapravo super pokemon. Ak ništ drugo, barem se lagano levela s njime.
Reply
Jel tko počeo igrati Pokemon Reborn?
[Image: a3a77ab1208651095298401d936d852f141.jpg]
Reply
(2013-10-26, 13:39)emily Wrote: Jel tko počeo igrati Pokemon Reborn?

Jesam ja, sta treba? Toungue
Reply
Juce mi je stigao Pokemon X i danas sam skoro ceo dan igrao haha. Imam mozda vec 15 sati in-game. A presao sam samo prvi gym. Gledam sto sporije da igram da bih sto vise uzivao, a ima jos i milion sitnica koje usputno zabavljaju, poput Wonder Trade. Jos sam u Route 2 sastavio zajeban tim haha.

Znaci odlicna je sesta generacija.

[Image: tumblr_mvug21PQ1B1smzep6o3_1280.jpg]
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
trenutno igram pokemon omega ruby i moram rec da je jako dobar
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)