Koliko dugo?
#21
Bojim se da ovi što daju glasove neće dočekat kraj mange XD

Ova što daje Luffyu glas već ima oko 60-ak godina.
Reply
#22
Ove godine je umro. Ne secam se bas Mihawkovog glasa, ali je odlican posao uradio kao Demon King Piccolo i Bog.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#23
Da, i od Jimei-a prvi VA je umro...
[Image: slika.jpg]
Reply
#24
Da se Mihawku i Jimbei menjao glas nisam ni skontao, jer nisu toliko zastupljeni. Pogotovo Mihawk. Progovorio i sledeći put ga videli posle 300 ep. Ko da se sećam kakav je glas imao XD Raspoznajem jedino glasove posade, i to čak i u drugim anime naslovima XD
Reply
#25
Glas Kazuki Yao-a (Franky) i Kazuya Nakai-ja (Roronoa Zoro) prepoznajem samo čujem li jednu reč. XD

[Image: 317bpjd.png]
Reply
#26
Franki ima najupecatljiviji glas, tu ne mozes da pogresis XD
A ja isto kao i happy nisam ni izvalio te dve promene.
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#27
Jango, Bon Clay, Franky...bez po frke mozes provaliti iz prve recenice Big Grin

U sustini, ako izuzmemo filere, realno u prvoj polovini bilo je 7-8 ostrva, tako da znaci izmedju 7-10 arcova je jos ostalo, po nekim mojim nagadjanjima...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#28
mislim da ima vise...jer mi moramo da predjemo ceo Wano-kuni, Big Mam, onda ceo Raftel i onda ima ceo rat gde ce svi da ucestvuju ja iskreno mislim da cemo da vidimo i [spoiler]Dresrosu[/spoiler] i verovatno i Elbaf [spoiler]takodje treba i da se pojave oni ljudi sa meseca[/spoiler]...mislim ce OP imati negde ono 1600 chaptera mozda i vise...
[Image: slika.jpg]
Reply
#29
Ja se nesto u poslednje vreme tripujem da li ce se Straw Hats-i uopste nece tuci sa Big Mamom. Jer mi je sve nesto u glavi da je ona keva od one lilu-lulu-lalu ne mogu da se setim kako se zove XD ona sto je dala nami vivi card kad su isutirali Gecko Moria the shichibukai XD

@Eleran da samo kad se setim Nugi-chan i one two Jango XD XD
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#30
^Pera: I ja to kontam za Big Mum, ali samo mala napomena ovo nije tema o tome, diskutovacemo o tome u standardnoj temi one piece, cisto mala napomena da ne pobegnemo svi sa ove teme Smile

@Greffespatch: Nismo se dogovorili da li ce ova tema biti sa spoilerima iz mange ili da ostanemo na desavanjima koji su se zasad desili u anime tako da nemoj shvatiti ovo kao kritiku, ae neka zasad ostane ne-spoiler tema, tako da se trudite da ne ubacujete desavanja iz mange neka ostane sve u domenu desavanja iz animea Smile Srecom pa nemam pojma niti sam uspeo da povezem ista sa nekim stvarima koje si naveo u prethodnom postu, vec sam se uplasio da cu nesvesno procitati neki teski spoiler Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)