Yu-Gi-Oh! Power of Chaos
#31
Čiteru Toungue
Reply
#32
To sam stavio u slučaju da neko bude zainteresovan za online igranja pa da može lep špil da se napravi. Big Grin A ja sam pre bio otključao jedno 80% karata tako da i nisam baš čiter. Toungue
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#33
@vele
Ritual Summoni su mnogo mnogo slabi u poredjenju sa Synhro. Pogledaj samo kakav je Black Rose Dragon. It's a beast.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#34
Znam ih ja dosta dobro, pratio sam 5d's dosta, ali mi se ne sviđa dizajn tunera, izgledaju tako buđavo. Toungue

Špil Jadena iz GX-a mi je možda omiljeni, polimerizacija je čudo. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#35
Yeah, skoro svakog heroja sa svakim mozes fuzionirati. Kad se sklopi neka dobra taktika, spil moze dosta jak da postane. Mada mi nisu vise cool te karte. Bile su zanimljive kad sam gledao GX, posto ih je Judai koristio. Od kad sam krenuo 5D's da gledam, Synhro su mi postali omiljeni haha.

Ja sam se jednom zezao sa Harpy spilom. Napunio sam sa svim mogucim Harpijama i drugim kartama koje su vezane za njih i natrpao brojne power upove i trapove. Malo je bio rizican spil, ali kad se padnu odredjene karte, cak i jake Synhro monstere obaram haha. Samo sto trazi dosta srece XD Imam trenutno neke solidne spilove na DuelistNetwork :3
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#36
Ja sam gledao samo prvi serijal yu gi oh koji je bio na rts, taj 5Ds ne znam gx sam nesto malo pratio.
I rekao bih da je ovaj prvi serijal najbolji.
Posebno je bio dobar onaj deo sa marikom , najviše sam voleo onu kartu orikalkosov pečat.
Takodje ovo je jedan od retkih animea u kome nema krvi a da mi se poprilično sviđa.
Samo kad bih još našao sinhronizovane epizode, pre bih tako gledao jer su na rts-u bile sinhronizovane.
[Image: 1019970-bigthumbnail.jpg]
Reply
#37
^Zasto bi gledao dub koji je cenzurisan do te mere da je cela prica izmenjena? Gledaj lepo original gde ljudi zapravo umiru a ne idu u "carstvo senki" ili neki slican crap.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#38
Kako misliš umiru?
Zar stvarno umiru kad odu u kraljevstvo senki?
Jedini razlog što bih voleo da gledam na srpskom jer sam to gledao pre tako, pa bi mi nekako bilo drago opet da se prisetim tog osećaja.

I usput ako može neko da mi kaže za igricu kako da nabavim božanske karte?
[Image: 1019970-bigthumbnail.jpg]
Reply
#39
Kraljevstvo senki ne postoji. To je samo bila zamena za smrt. Svako ko je otisao tamo je u originalu umro. I GX je imao mnogo smrti. Mislim da je cak to i razlog zbog kog je 4kids prekinuo da dubuje.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#40
Hvala što si mi objasnio, nisam to znao, ali ipak voleo bih da imam našu sinhronizaciju.
[Image: 1019970-bigthumbnail.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)