Spirits Are Forever With You Vol. I & II novel, diskusija
#1
Ovo je starija knjiga mislim da je pre nuku godinu izasla...autor je Ryohgo Narita koji je napisao takodje Durarara!! i Baccano! (iskreno nisam upoznat sa tim knjigama/mangama).
Ovo su linkovi vezani za download knjige:

Volume I HQ raw download:
http://www.sendspace.com/filegroup/i...kz6hAEXy481xNA

Volume II HQ raw download:

http://www.sendspace.com/filegroup/f...2qinXqpK%2BCnU

Sad nesto da kazem o knjizi (ono sto sam nacuo o njoj). Kako sam cuo od ljudi po Youtubu koji su procitali knjigu, prema njihovim pricama, knjiga otkriva sta se desavalo u Seretei-u za oni 17 meseci dok Ichigo nije imao moci...takodje knjiga objasnja Kempachi-jeve sposobnosti (da se tako izrazim)...to je sve sto znam za sada...
Knjiga se downloaduje, kad je budem procitao dacu vise informacija sta se u knjizi radi, jer sam je vec neki period trazio posto sam cuo da je interesantna...

Voleo bih da cujem vase misljenje o tome, ako je neko bolje upoznat sa ovim...
Edit:
pff...upravo sam downloadovao prvi fajl...i video da je knjiga na japanskom (ko zna japanski Big Grin)
ako je neko ima linkove sa engleskim prevodom nek ih postavi ovde....
[Image: slika.jpg]
Reply
#2
(2013-04-01, 18:13)pera94 Wrote: Jel moze neko da mi kaze gde mogu da citam ove Bleach manga specijale, novele...?

[Image: 20trl8g.jpg]

Pošto su to novele, dosta teksta sa pokojim crtežom, teško da će neka grupa to da prevede. Jedino ako zvaničan prevod izađe, pa neko od fanova skenira. Zasad na internetu jedino možeš da nađeš RAW. Što se tiče databook-ova (knjige podataka), ima ih trenutno tri + 1 knjiga rekapitulacije (veoma su korisne za utvrđivanje fabule):

1) Bleach: Official Character Book SOULs -> download

[Image: 200px-Bleach_souls.jpg]

2) Bleach: Official Character Book 2 MASKED -> download: part 1, part 2, part 3.

[Image: 200px-Bleachmaskedcover.png]

3) Bleach: Official Character Book 3 UNMASKED -> samo RAW trenutno na netu

[Image: 200px-Unmasked_Cover.jpg]

4) THE REBOOTED SOULS (specijalna knjiga koja sažima, priseća nas na prošle događaje i uvodi nas u poslednji Bleachev ark) -> samo RAW trenutno ne netu

[Image: 200px-Rebooted_Souls_cover.png]

Greffespatch je pisao nešto o Nartinim dvema novelama, a ja ću da kažem nešto malo o trećoj.

Makoto Macubara je napisao novelu The Death Save The Strawberry koja je izašla 4. septembra 2012. god. u Japanu. Novela opisuje događaje u trajanju od 17 meseci koje je manga vremenski preskočila - između Fake Karakura Arc-a i Tale of the Lost Agent Arc-a. DSTS je poslednja i najkraća novela od 214 strana u projektu pod nazivom Missing Link Project koji se sastoji od 3 novele: Spirits Are Forever With You I, Sprits Are Forever With You II (najduža - 502 str.) i The Death Save The Strawberry.

[Image: thedeathsavethestrawberrycover.jpg]

[spoiler][spoiler][Image: bleachnovels.jpg][/spoiler]
[spoiler][Image: CoverandBack.jpg][/spoiler]
^ Prednje i zadnje korice
[spoiler][Image: Spine2.jpg] [Image: Spine1.jpg][/spoiler]
^ Unutrašnji zaštitni omot
[spoiler][Image: CoverInside.jpg][/spoiler]
^ Unutrašnji omot
[spoiler][Image: RukiaPoster.jpg][/spoiler]
^ Poster Rukije
[spoiler][Image: Gotei13Poster.jpg][/spoiler]
^ Poster Trinaest odreda Nebeske straže
[spoiler][Image: CARD.jpg][/spoiler]
^ Karta anđela smrti
[spoiler][Image: MC1.jpg] [Image: MC2.jpg][/spoiler]
^ Glavni likovi
[spoiler][Image: TitlePage.jpg][/spoiler]
^ Naslovna strana

Skice i tekst

Išida
[spoiler][Image: 22.jpg][/spoiler]

Rukija
[spoiler][Image: 44.jpg][/spoiler]

Momo i Šinđi
[spoiler][Image: 64.jpg][/spoiler]

Joruiči, Soifon i Urahara
[spoiler][Image: 86.jpg][/spoiler]

Orihime i Rukija
[spoiler][Image: 102.jpg][/spoiler]

Rangiku i Toširo
[spoiler][Image: 150.jpg][/spoiler]

Ičigo i Rukija
[spoiler][Image: 202.jpg][/spoiler][/spoiler]
[Image: 76561198088028945.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)