Windows 8 ?
#61
^Ja sam podesio da mi se vidi wallpaper kada odem na start, ali se ne secam vise kako haha. Uglavnom izbegavam start, i jedino ga koristim radi nekih precica poput programa ili igrica koje sam pinovao. Koristim vec Win 8 neko vreme, i jedino je start malo cudan. Ostalo sve je daleko ispred Win 7.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#62
(2014-09-10, 12:01)ZetaZaku Wrote: ^Ja sam podesio da mi se vidi wallpaper kada odem na start, ali se ne secam vise kako haha. Uglavnom izbegavam start, i jedino ga koristim radi nekih precica poput programa ili igrica koje sam pinovao. Koristim vec Win 8 neko vreme, i jedino je start malo cudan. Ostalo sve je daleko ispred Win 7.


Za to nisam ni znala da se može. Hahahaha, sjećam se da sam slučajno naletjela da promijenim boju start menija iz zelene u neku drugu, ali sad se više ne sjećam gdje sam to vidjela ni ništ. Navikla se na tu zelenu i nek bude kak je. A start je čudan, izgleda..izrezano. Znaš onu "tko se opeče, puše i na hladno." zato sam sa velikom rezervom uzela ovaj laptop, ali nije tak strašno. Bitno mi je da radi i da služi svrsi kojoj je namijenjen. Smile
I don't suffer from Insanity. I enjoy every minute of it.
I'm not fit to help anyone. Not my family, not my friends... nobody.

When I'm standing in the Dark
I'll still believe...
...Someone's watching over me

The betrayal you can see is trivial. What is truly fearsome, is the betrayal that you don't see.
Reply
#63
Ma dobar je Win8....svaki put nešto ponovno otkriješ pa ti super. XD
Ja se dobro snalazim i zadovoljna sam...Jedino skype ne koristim jer mi je glupo što je preko cijelog ekrana i nekako je svima vidljivo
Reply
#64
pa skini skype for desktop. ne koristi app.
Reply
#65
pa jesam, davno još Smile
Reply
#66
(2014-09-11, 09:03)Mau Wrote: Ma dobar je Win8....svaki put nešto ponovno otkriješ pa ti super. XD

Baš to, svaki put nešto novo i sretnik si ako zapamtiš kako si došla do toga i tako to. XD
Osjećam se kao Indiana Jones kad otkrije nešto novo. Još otkrivam misterije Win8. :O
Ali naravno, ono što ne znam šta je, to ni ne diram. Toungue
I don't suffer from Insanity. I enjoy every minute of it.
I'm not fit to help anyone. Not my family, not my friends... nobody.

When I'm standing in the Dark
I'll still believe...
...Someone's watching over me

The betrayal you can see is trivial. What is truly fearsome, is the betrayal that you don't see.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)