Rurouni Kenshin i One Piece
#1
Malo sam googlao i malo istrazivao kada sam cuo neku iteresantnu vest...da je Oda radio kao asistent za Watsuki-a autora Rurouni Kenshina Big Grin...takodje mi je jos interesantnije bilo to sto sam pronaso ovu sliku:

http://queenofmanga.deviantart.com/art/O...n-82734697

Ako bacite pogled na sliku videce da na djuletu ima slika od Straw Hat posade Big Grin

Takodje kad se vratite na prve chaptere u OP-u vidite da imaju dosta slicnosti sa artworkom iz Kenshin-a...

[Image: slika.jpg]
Reply
#2
Mislim da nijedan asistent nije na to imun, isto kad pogledamo Fairy Tail, prakticno copy paste izgled 70 gilde sa odredjenim likovima one piece...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#3
Fairy Tail ima puno drugih uticaja. Rave Master je veliki uticaj na FT. Isti lik ih je pravio.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#4
Fairy Tail mangu sam uzeo da čitam čim je izašla, mislio sam da je u pitanju neki One Piece spin off XD
Reply
#5
Znam sta mislite...mada je FT daleko od OP-a po svemu Big Grin
[Image: slika.jpg]
Reply
#6
Dobro o utiscima ne vredi polemisati u slucaju ova dva, meni je licno bolji one piece, ali to nije poenta ove teme, poenta je koliko sam ja shvatio je koliko uticaja na novu mangu koju rade asistenti imaju njihovi senpai za koje su radili ako sam dobro pohvatao? Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#7
Jup Big Grin...nego vi poceste da pricate o FT pa ja reko da se prikljucim...Big Grin
[Image: slika.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)