The Walking Dead
#11
Procitao sam prvo strip, pa sam onda krenuo da gledam seriju. Ok je prva sezona, ali koliko sam cuo, kasnije i nije bas nesto pa sad izbegavam da gledam. Ne mogu da verujem da su usrali Andreu. Ona je prilicno gotivna bila u stripu, i zajedno sa Michonne je cinila opasan duo, jedan sa daljine, drugi melee. I iznenadilo me je sto su onu drugu plavusu, Sofijinu majku, takodje usrali sto se izgleda tice. Mislim, u seriji je daleko od seksi plavuse koja muva Rikovu zenu XD
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#12
Au, spojlera ovde, a nisam još završio 3. sezonu. xd Ja sam veoma tolerantan prema ovom naslovu uprkos svim manama. Meni "The Talking Crap" (od milja :p) malo-pomalo kako epizode sve više odmiču (prva sezona je bila vrlo dobra) postaje bajat. Ali nastaviću da pratim seriju dokle god bude izlazila. Od samog početka mi je određen broj antipatičnih likova išao na živce (pogotovo Rikova supruga) i laknulo mi je kad je zamornom, lošem napisanom, sapuničastom ljubavnom trouglu došao kraj. Serija obiluje praznim dijalozima i ide užasno sporim tempom. Pored impozantnih obračuna, preživljavanja i međusobnih odnosa likova raznih obrazovnih, socijalnih i ekonomskih slojeva duštva, jedan od najvećih razloga zašto pratim seriju je glavni protagonista Rik. Sa njim mogu najviše da saosećam. I sviđa mi se Rikov psihološki preobražaj. Endrju Linkoln je ko stvoren da tumači ulogu Isaka Klarka. :p
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#13
Pratim walking dead od kako je poceo sa emitovanjem i meni licno skroz pristojna serija,, ne ocekujem nikakve zajebane akcije i ne znam ni ja sta, posto kapiram da je akcenat na prezivljanju ljudi usred zombi apokalipse, te stoga ne kontam seriju nikako dosadnom Smile drama sa pomalo akcije i nazovi hororom Toungue


(2013-04-12, 01:54)Saša Pilja Wrote: Sa njim mogu najviše da se saosećam.
elem, ovo mi je zapalo za oko, posto si ipak jedan od retkih koji za sve ima neko gramaticko objasnjenje sa primerima i slicno, zar se ne pise "sa njim mogu najvise da saosecam" jer u onoj varijanti kad neko nekome izjavljuje saucesce ne kaze se "saosecam SE sa tobom" vec samo "saosecam sa tobom"? Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#14
Kuku-lele, gde me nađe. Sad moram nekako da se izvučem. Wink Iskreno, ne razmišljajući nekad mešam prelazne i neprelazne sa nepravim povratnim glagolima. Uvek je lepo i korisno kad ti neko ukaže na omašku i naravno, svi treba da se trudimo da pišemo što pravilnije. Poneki gaf je okej. Wink

Ispravljeno. Wink Samo saosećati (osećati isto ili slično što i neko drugi, uživljavati se u nečija osećanja; naša je dužnost saosećati sa prijateljima) bez povratne rečce se.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#15
Big Grin

[Image: ?url=http%3A%2F%2Fd1oi7t5trwfj5d.cloudfr...-drama.jpg]
Reply
#16
Stari i ja skupa gledamo, pogledašmo dvije sezone za tri dana i pljuljemo li pa pljujemo, hahaha (al nam je dosadno.)
Nisam imala pojma da je snimaju prema stripu, po meni se radnja nekako jedva miče i kažem, bila bi puno bolja igra nego serija, a stari mudro kima glavom, pa sad...
Reply
#17




Izgleda zanimljivo. Šteta što će opet celu sezonu provesti u zatvoru, ali čini mi se da će na kraju da ga napuste.
[Image: steinsgate.png]
Reply
#18
hmm, brdo novih likova. ima da umiru samo tako
Reply
#19
Izgleda da ce biti i peta sezona....Posto kako izgleda provesce neko vreme u zatvoru.
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRxFsEKIJ_1GBo4jyH-JhA...XwU-iA&t=1]
Reply
#20
biće sezona sve dok donosi $$
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)