Shingeki no Kyojin [zavrseno]
#11
^ Ovako; sve su to aktivni projekti.
Vinland Sagu prevodim polako, ali sigurno. Imam u wordu prevedeno par poglavlja, ali još nisam krenuo da ih obrađujem u fotošopu. To ću uraditi kad dođe raspust (mislim na letnji) Big Grin
Što se tiče Berserka, odnosno Historie, to zavisi od Perina i SerbianGoda, a oni trenutno imaju obaveza, tako da...
A što se tiče Anothera, imam 5 epizoda prevedeno, videću da na raspustu prevedem koju epizodu, ali poslaću kad uradim sve, u kompletu. To će najverovatnije biti na letnjem raspustu.
Tako da ne diraj ništa, svi projekti su aktivni XD
[Image: steinsgate.png]
Reply
#12
pazi samo, letnji raspust brzo dodje, a jos brze prodje Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#13
Samo sam cekao ko ce da zdipi ovaj naslov Big Grin
Reply
#14
^da nisi hteo ti mozda? XD
a cujem da i ovako imas previse posla Smile
[Image: 33z5xsi.png]
Reply
#15
Necu ni da gledam to verovatno kamo li da prevodim XD
Reply
#16
E, ja sam preveo prvih 14 epizoda, ali sam tek skorije saznao za ovaj sajt... Planiram i dalje da prevodim... Pozdrav
Reply
#17
U tom slučaju, prepuštam projkeat Ryukendenu, da ne dupliramo prevode. Smile

@Ryukenden Je l' si prevodio opening i ending? Ja sam prevodio, pa ako hoćeš možeš da vidiš kako sam preveo pa da ubaciš u svoje prevode. Smile U svakom slučaju, želim ti sreću i da izguraš ovaj projekat do kraja. Smile
[Image: steinsgate.png]
Reply
#18
Ako želim da ti se ovde okače prevodi pošalji ih na aoverdose@yahoo.com
Reply
#19
(2013-07-24, 18:01)Simpatičan Mladić Wrote: U tom slučaju, prepuštam projkeat Ryukendenu, da ne dupliramo prevode. Smile

@Ryukenden Je l' si prevodio opening i ending? Ja sam prevodio, pa ako hoćeš možeš da vidiš kako sam preveo pa da ubaciš u svoje prevode. Smile U svakom slučaju, želim ti sreću i da izguraš ovaj projekat do kraja. Smile


Nisam prevodio opening i ending... Pa mogu da vidim kako si preveo, ali mrzece me da ubacujem u 14 epizoda, tj. u 13 posto od 14 krecu novi opening i ending... Hvala...
Reply
#20
Ne moraš prevoditi. Većina nas to i ne prevodi, samo nekolicina. Inače jedva čekam da pošalješ prevoda pa da nastavim sa gledanjem anime Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)