Sta mislite da je znacila Sasukeova izjava "I will delete the past"
#1
~Ovako,neki kazu da je hteo da kaze da ce unistiti sve iz svoje proslosti a neki kazu da Sasuke zeli da obrise sve lose iz proslosti,Sta vi mislite? http://www.mangahit.com/naruto/639/19
"If I had a dollar for every time I felt more emotion for a fictional character than people in real life, I could pay for the psychiatric help I obviously need."
Reply
#2
Ja mislim da hoce da ubije sve iz njegove mracne proslosti. A pod tim mislim i madaru jer se on verovatno nekad u saskeovom detinjstvu pojavio.
Reply
#3
Zagonetna izjava, Kishi sad može da napravi šta hoće od ovoga, ali mislim da je jedna od sledećih opcija najverovatnija:

- želi da promeni celi shinobi world sistem kako bi sprečio neku tragediju sličnu njegovoj tako što bi postao hokage
- želi da sam ostvari moon eye plan pošto je I naglašeno
- želi da se iskupi za svoja nedela tako što će on lično ubiti Obita

Mda ko zna, Kishi je lisica stara, đavo mu ne bi znao šta želi dalje da zakuva.

Anyway sačekajte Forga da iznese svoje mišljenje, ipak je on Prophet of the Lord i pogodio je dosta stvari do sad. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#4
Hajde mi posalji nesto od tog "Forga" molim te. Big Grin
"If I had a dollar for every time I felt more emotion for a fictional character than people in real life, I could pay for the psychiatric help I obviously need."
Reply
#5
Prođi malo kroz One Piece, Bleach i Naruto manga teme i uporedi datum njegovih predviđanja sa datumom izlaska chaptera.

Pravi nick mu je Frog_Hermit, pa ako te ne mrzi stalkuj ga malo. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#6
(2013-07-24, 23:11)vele Wrote: Zagonetna izjava, Kishi sad može da napravi šta hoće od ovoga, ali mislim da je jedna od sledećih opcija najverovatnija:


Time Travel no Jutsu i od trena kad su ga Sound Five zarobili, cela priča je njegova iluzija. Naruto mu je prijatelj, i zato je njegova najveća želja da ga on spase po svaku cenu. Negde između, međutim, doživljava nervni slom i priča ide u propast.

Možda i neki El Psy Congru no Jutsu :3

PS. Trolujem, ali bi to zapravo izvuklo mangu XD
Reply
#7
Ma Frog_Hermit je sve svoje ideje ukrao od mene kako to niste shvatili do sada. Ja sam napokon resio da izadjem iz senke i sve lepo priznam. Smile Ovako ili onako mora da bude neki fight izmedju Sasuke i Naruta. Nesto ce Saske sjebati. Evo videcete da sam bio u pravu. XD
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#8
@Nine Tail: Ajme posle 100 godina vidi ko dosao da se druzi sa nama, welcome back Nine tail Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#9
Okaeri Nine! Big Grin

Slažem se, Sasuke će verovatno nešto da sjbe, ili će da bude na kraju on big tajm antagonista ili će da ga omađijaja Madara ili Obito da uradi nešto što ne bi trebao pa će onda da se kaje.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#10
@Eleran pa krenuli ispiti pa ja ne znam sta drugo da radim... Smile

Nema potrebe da bilo sta urade Madara ili Obito uradio je on dosta sam da bi se kajao.
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)