Gundam Build Fighters
#11
U pitanju je sadasnjost ili bliska buducnost. Reiji je ili kao sto kazes AI, ili mozda iz paralelnog univerzuma.

Super je bila druga epizoda. Svideo mi se deo gde je Zaku Amazing razbio Build Strike haha. Steta sto je SUMO tako lako pao.

Sledeca epizoda ce biti glorious. Ako ste gledali preview, pojavljuju se neki ljudi obuceni kao Zeon vojnici haha. Ramba Ral je delovao kao da je mozda glavni u tom klubu penzionera. I da, Ramba Ral je urnebesan. Upao je u skolu i poceo da prica ozbiljno devojci o Gunpla borbama hahahah.

Nadam se da ce i on ucestvovati u nekoj borbi, mozda u sledecoj epizodi?
[Image: horriblesubsgundambui67jkb.jpg]
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#12
Moram reći da [sage] radi mnogo bolje od [HorribleSubs]. Koriste iste prevode ali 720p im je ~100 mb veći, primetna je razlika u kvalitet. Zatim oni imaju soft sub dok je HS nalepio prevod. Najbitnija razlika je što sage nema reklame, u HS izdanju ima po 3-4 reklame u toku anime za Gunpla modele + kod HS dole desno piše Sunrise, kod sage toga nema, piše samo gore desno TV Tokio. Kao da je HS u nekom specijalnom dilu sa Sunrise pa ostavljaju njihove reklame. Doduše sage kasni jedan dan sa izdavanjem.
Reply
#13
HS radi Hardsub? Od kad to? Toungue
Moraju biti reklame, kako će ljudi inaće kupiti Gunpla modele XD
Reply
#14
Nabrijo se na opening i stalno ga slušam Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=29T7mRytJkE
Reply
#15
Što se tiče anime, Gundami najbolje prodaju pesme. Mada moram priznati da mi ovaj opening ne ulazi u top 5 Gundam pesama, rekao bih čak ni 10 Toungue

Nego da li se tripujem ili anime ima previže brz tempo? Sve mi je nekako zbrzano. Previše malo pažnje se posvećuje svemu.
Reply
#16
(2013-10-30, 17:09)sajber Wrote: Nabrijo se na opening i stalno ga slušam Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=29T7mRytJkE

Mora kidati kad je to Back On, pokidali su svojevremeno sa openingom i endingom u Eyeshield 21 Big Grin
Odavno nisam nesto dobro cuo od njih, ova pjesma ce se definitvno preslusat jos xputa kod mene Toungue
Reply
#17
Nažalost nisam još gledao Exeshield 21.

Pa, ono, prošli su tri kruga a nismo ništa posebno vidjeli, a niti jedna borba nije trajala duže od dve-tri minute, ali vjerojatno će kasnije biti nešto bolje, kad dođu neki važniji likovi.
Reply
#18
Odlična mi je nova ep, pogotovo druga polovina kada se bore. Mada rekao bih da je borba bila nerešena a ne da su izgubili. A i ovaj Sei ko da nije mogao Freedom sada da napravi, ali ajde nadam se da ga čuva za kraj serije Big Grin Ipak je to jedan od ultra giga OP Gundama Big Grin

Da li je neko pogledao preview sledeće ep, obavezna epizoda na plaži XD
Reply
#19
Pogledao sve zaostatke ovoga. Borbe su u početku bile kratke i bezveze, ali sada su super i iz epizode su sve bolje i bolje. Anime je prezabavan. Fora mi je kako Reiji muva onu malu plavu XD Turnir je ultra zabavan i zanima me kakav će se zaplet desiti kasnije.
Čekat novu epizodu je najveća muka Big Grin
Reply
#20
Meni je još uvek sve nekako zbrzano.

Rekao bih da je ovaj particle sistem iz Reiđijeve dimenzije a da je ovaj matori to nekako ukrao i doneo kod nas. A i izgleda da Reiđi ima neku amneziju kada ga se ne seća i ne prepoznaje te čestice. Verovatno će se toga na kraju setiti pa Iori napraviti po tim čestiacama nekog teškog OP Gundama Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)