Naruto Manga [Warning! Spoilers!]
#31
Meneldor Wrote:Ali mi nekako ovo sve s Pain-om malo cudno, malo je prejak...

Nije čudno, Pain ipak mora odlučiti o sudbini svijeta... ipak, tako je rekla Great Sage Anime
[Image: sig2t.png]
Reply
#32
Suna Wrote:
Meneldor Wrote:Ali mi nekako ovo sve s Pain-om malo cudno, malo je prejak...

Nije čudno, Pain ipak mora odlučiti o sudbini svijeta... ipak, tako je rekla Great Sage Anime

Cekajte samo da Naruto naleti na Pejna, bice borba jedno dva meseca ali zato ima Naruto da ga razbije, nego sta mislite ima li Saske sanse protiv Itacija, ja kontam da ce Naruto da ga spasi...
Reply
#33
Suna Wrote:
Meneldor Wrote:Ali mi nekako ovo sve s Pain-om malo cudno, malo je prejak...

Nije čudno, Pain ipak mora odlučiti o sudbini svijeta... ipak, tako je rekla Great Sage Anime

Ne nije to rekla, procitaj ponovo tko je "Destiny Child". Mada se i oko toga moze raspravljat.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#34
Meneldor Wrote:Ne nije to rekla, procitaj ponovo tko je "Destiny Child". Mada se i oko toga moze raspravljat.

Slažem se, koliko sam ja shvatila naruto je taj o kojem ovisi sudbina svijeta...

alex83 Wrote:Cekajte samo da Naruto naleti na Pejna, bice borba jedno dva meseca ali zato ima Naruto da ga razbije, nego sta mislite ima li Saske sanse protiv Itacija, ja kontam da ce Naruto da ga spasi...

Yap, čini mi se da je definitivno pain- ova sudbina poginuti od naruto- ve ruke...
Mada mi je pain simpa... nadam se da će umrijeti dostojanstveno i uz veliku dramaturgiju, tako da nam svima dođu suze na oči XD

Ne znam kako će se odvijati sasu-ita borba i hoće li naruto doletiti i u ključnom trenutku spasiti sasuke- a (što je vrlo lako moguće)... Ali u svakom slučaju, sasuke će preživjeti, jer bi u protivnome naruto oslobodio svih devet repova, pobijesnio i pobio cijelu naciju (blago rečeno XD)
Summer rain
Reply
#35
Hej!ovo je stvarno zanimljiva diskusija!Narutova sudbina i je da zaštiti svijet!ali znate da ako Demonska Lisica izađe on može urijeti i tada bi njegovu sudbinu preuzeo netko drugi!ali to je glupost pa ne vjerujem on će definitivno postati Hokage
...but dying instead someone I love seemed like good way to go.....
Reply
#36
Vidim da se svi nadate happy endu, ali koliko sam gledao anime, jako malo ih ima sretan kraj Big Grin.
No ipak izgleda da Pain nije najgori, ipak on ima sefa (founder Uchicha, ne znam mu ime Toungue), a i Jiraya spominje da postoji teorija da je nine-tail summonan, a jedini dovoljno jak za to je taj Mandara Uchicha (opet, ne znam mu ime tocno Toungue).
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#37
ALELUJA NISAM SAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...but dying instead someone I love seemed like good way to go.....
Reply
#38
Meneldor Wrote:Vidim da se svi nadate happy endu, ali koliko sam gledao anime, jako malo ih ima sretan kraj Big Grin.
No ipak izgleda da Pain nije najgori, ipak on ima sefa (founder Uchicha, ne znam mu ime Toungue), a i Jiraya spominje da postoji teorija da je nine-tail summonan, a jedini dovoljno jak za to je taj Mandara Uchicha (opet, ne znam mu ime tocno Toungue).

Nego... čemu onda toliko dugu anime- u napraviti ako nema happy end... Big Grin
Bio si blizu, to je Madara Uchiha.
Reply
#39
Da, rasprava je da li je obito madara uchiha...a da je naruto destiny's child, jeste...ali ova nova manga nije nimalo *ebeno napredovala, tako da sam se puno isfur'o sto moram cekat' sada sledecu sedmicu da vidim samo jedan *ebeni potez u borbi izmedju brace Uchiha...
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#40
Ovdje cu pitati, koji font koristite za prevodjenje mange?
[Image: forumrulesi.gif]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)