Moj Spisak (lista je na prvom postu)!
#11
(2008-01-30, 21:30)Perin Wrote: To se radi ovako: preko e-mail ili msn-a razmenite spiskove i kazete sta vam treba i koliko je to DVD-jeva. Posaljete jedno drugom adresu stanovanja. Odes u postu i posaljes na tu i tu adresu paket (ili onu veliku kovertu ako moze u nju stati cd-ovi). Znaci kad saljes, oni ti u posti izvagaju koliko je to grama i tu nesto mizerno platis. Tako isto radi i neko ko tebi salje. Eto...nadam se da je barem malo jasnije...

ahahaha, upravo videh svoj komentar od pre skoro godinu dana, i još uvek se čudim tolikom broju anime-a. Big Grin
Elem, što se tiče citiranog... ne može preko pošte, proveravaju.
Skoro sam trebao slati sve epizode One-Piece-a nekom mutavom rođaku(Da, ja baš mrzim svoje mutave rođake Big Grin), i nije moglo tako.
Zato što moraš svaki disk pojedinačno slati, i još mora biti original ako želiš poslati sve diskove odjednom.
Možeš probati preko fedex-a, to je neka privatna firma za razvoz, meni je koštalo tj. njega oko 5000 dinara(50 eura sada), diskova je bilo nešto preko 20.
對酒當歌,人生幾何? 譬如朝露,去日苦多。 慨當以慷,憂思難忘。
何以解憂?唯有杜康。 青青子衿,悠悠我心。 但為君故,沈吟至今。
呦呦鹿鳴,食野之蘋。 我有嘉賓,鼓瑟吹笙。 明明如月,何時可掇?
憂從中來,不可斷絕。 越陌度阡,枉用相存。 契闊談宴,心念舊恩。
月明星稀,烏鵲南飛, 繞樹三匝,何枝可依? 山不厭高,海不厭深。
周公吐哺,天下歸心。
Reply
#12
Heheh, nisam ja tako razmenjivao anime, nego sam ih uglavnom skidao, ili se menjao sa poznanicima ovde, što nije bilo puno Wink A pretpostavljam da više ne može preko pošte Smile Ma, sad svako ima net, pa neka si skida XD
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)