One Piece Teorije i predviđanja [manga spoilers]
#11
ok yoko mislim da je moja verzija daleko bolje i svijetlija... ovo tvoje je grdo u pm XD

ako nista drugo ne sumnjam da ce coby postat najjaci u navy, u biti dosta je ocito jer tako prica i pocinje, vid luffiya i vid cobya, mi pratimo zanimljivijeg lika kroz pricu dok se opet ne sastanu na kraju i naprave troll
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#12
Ali zasto bi morala bit svijetla, ocito je da ce se Teach i Luffy na kraju boriti, Teach ima isti broj posade kao luffy. Barem dosad je imao. Teach je kriv za Acea, garant ce ubiti i Shanksa. Nije da zelin d Shanks umre jer je zgodan i sarmantan ali nekako mislin da je to njegova sudbina od pocetka. To ce lako moguce biti jedina prava Shanksova borba u mangi. Luffy ce pronaci One Piece i po meni bi najfitting bilo da ponese tajnu One Piecea sa sobom u grob. Jos moramo otkriti sto je will of the D. I to me kopka jako, vecina ih pogiba ali svi umiru sa smjeskom na licu (Roger, onaj div od Robin, Ace, cak i Luffy se smijao u Logue townu kad ga je buggy umalo ubia).
Nekako mislim da cemo zbog toga vidjeti Luffya da umire na kraju mange. + jel nije receno da svako koristenje gear seconda mu skracuje zivot + skracivanje zivota od strane Ivankovog tretmana + ne znamo jos ima li i lawov tretman takve posljedice.
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#13
Mislim da više nema problema sa gear 2nd. Nisam siguran sasvim.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#14
Jel ima kakav dokaz za to jer ja se ne sjecam da je to receno o.O
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#15
Nisam siguran, pokušaću da nađem.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#16
Koliko se ja secam receno je da samo gear 2 mu skracuje zivot a ne i 3.
I iskreno se nimalo ne slazem sa tim da ce Coby da bude Luffy-u ko sto je bio Garp Roger-u, jer previse zaostaje za njim, to ce verovatno biti Smoker. Vec je poznat kao White Hunter, najteze ga je kontrolisati, neprati naredjenja ( sve isto kao Garp, sem nadimka XD ).
A Luffy ce se verovatno na kraju predati Coby-ju da bi on postao Admiral, isto kao sto je i Roger uradio ( mada bi iskreno bilo sranjski, ali kad svi imaju svoje teorije da i ja bacim jednu verziju kraja XD ).

@Yoko i Frog nema sanse da ce se tako jadno manga zavrsiti, mislim da Oda moze mnogo bolje od toga Smile
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#17
SKoro sam napravio OP maraton i pogledao ceo Fishman arc. Tu sam bio i pauzirao, uskoro nastavljam dalje. Šta mislite da li će Koala postati novi član posade?? Ima puno sličnosti sa Nami zna interesantnu borilačku veštinu i biće zanimjivo videti je sa Jimbeiem ponovo Smile njihov odnos bi bio interesantna. Iskreno nsiam baš ubeđen u ovo, ali samo pitam kao mogućnsot.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#18
yoko nece bit tuzan kraj price to je sigurno, jer i ova manga kao i sve ostale ide po shabloni - glavni lik je pod svaku cijenu dobra osoba koja pomaze i bori se za dobro i bla bla bla, i na taj nacin skuplja prijatelje oko sebe koji si medusobno daju snagu i poticaj i bla bla bla da bi svi skupa dosli do svog cilja

a bilo bi idiotski da pratimo nesto 20 godina da bi na kraju oslo u kontra smjeru i to zato jer eto, zakaj ne
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#19
http://www.youtube.com/watch?v=_yZ5MtoD_Sw

Ovo je mozda cudno, ali isto toliko i verovatno da ce se desiti. Nece vam One Piece biti tako predvidljiv Toungue Mislim Oda je vec na pocetku osmislio kraj, tako da vam dodje isto kao kad pogadjate kako ce ubiti Madaru, a Kishimoto nema pojma kako to da izvede XDDDD
Reply
#20
Ovi lik u videu toliko mlatara rukama i psuje da mi uopce nije zanimljiv i ne mogu odgledat pa please ako mozes skratit sto je govoria i napisati tu teoriju Anime
[Image: FalAh1M.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)