Poll: Tko ce osvojiti Mera Mera no mi ?
This poll is closed.
Jesus Burgess
0%
0 0%
Rebecca
0%
0 0%
Bartholomeo
12.50%
1 12.50%
Sabo
87.50%
7 87.50%
Total 8 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

[SPOILER] **** ce osvojiti Mera Mera no mi ?
#1
Question 
Da li mislite da ce Sabo osvojiti Mera Mera no mi , tj. da li mislite da je dovoljno snažan ? Ja mislim da bi trebao biti posto radi za Dragona tj. revolucionar je , cini mi se da jos nema devil fruit ili ga jos nije iskoristio. Ali gledajuci po tome kako koristi Haki cini se da je dosta snazan...

~Svenux


Attached Files
.jpg   sabo.jpg (Size: 8,98 KB / Downloads: 13)
[Image: signature__one_piece_2_by_riri_art.png]
Reply
#2
Ja se kladim na Sabo-a. Ima motiv, ima snagu, obećao je Luffy-ju. Sve je tu. Samo da se ne pojavi neko deveti i prekine fight. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#3
Slažem se, ako ostane ovako kako je Sabo će da pobedi. Ali ovo je OP, retko šta se završi bez nekog prekidanja ili upada nekog neočeivanog.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#4
Istina Toungue Ali i Sabov upad je bio neocekivan...
[Image: signature__one_piece_2_by_riri_art.png]
Reply
#5
a i nije toliko, bilo je samo pitanje vremena ipak, a i nebi rekao da ce se neko umjesat, mozda tek nakon sto sabo pobjedi, prije nego se domogne bas DF, ili mu je netko lijevi tko je u toj flamingovoj obitelji otme na prevaru pa ga ovaj onda ide progonit i tak se to razvuce malo

a kaj god

mene zanima onaj lik sa zastitinim poljima, kojemu ne mogu niti pric, kako ce on zavrsit XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#6
Mene osobno najvise zanima kolko ce Cronus biti jak dok se vrati u ljudsko stanje tj. da li ce stvarno biti jaci od Doflaminga Toungue
[Image: signature__one_piece_2_by_riri_art.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)