Anime Preporuke
#11
Hm na primer Rental Magica,Kara no Kyoukai(isti ljudi su radili i FSN) i Baccano(nisam ga pogledao ali ga svi hvale) eto to je to odprilike.



Reply
#12
AnimeGirl Wrote:Au fak imaš pravo my bad XD
Zanijelo me
PREMDA Death Note ima 37 aj nije to neštoAnime

Znam baš sam gledala za DN i to mi nije nešto previše ep tako da ću ga ubacit na listu za skinut Wink

@Maxis
Ako su približno tako dobri (kao fsn ),skidam Big Grin
Reply
#13
To nije serija,to su filmovi kojih ima 7 a izašlo je 4 valda a 2 su prevedena na engleski,veruj mi anime je odličan,malo je ozbiljniji(čitaj krvaviji) od FSN-a Big Grin a evo i jedne slike.
[Image: knk2_70.jpg]



Reply
#14
Mislim da postoji slična tema, ali ajde

Prvo mi je palo na pamet Vision of Escaflowne... anime nije bog zna kakav, ali je onako ležeran

Witch Hunter Robin je isto ok... samo ima podosta zamršenu radnju

Ili pogledaj Angel Sanctuary, to ima samo 3 epizode Toungue
Summer rain
Reply
#15
Jashin Wrote:Ili pogledaj Angel Sanctuary, to ima samo 3 epizode Toungue

Netko je to već pogledao ,ne sjećam se tko pa je rekao da je bzvze ,al skinut ću ,šta mi je to za skinit samo 3 ep Wink

Tnx AnimeGirl na preporuci za death note ,stvarno je super ,pogledala prvi ep ...skidam i dalje . :love:
Jel postoji neki film (japanski) napravljen po anime death note ?!?

Ja sam se začudila kada sam vidila par cura ,baš iz moje škole ,a i par ljudi po gradu koji nose torbe sa natpisom death note (baš onaj pravi natpis kao i u anime ) ,zar je to neka marka ili neš ,pa ne vjerujem baš da su svi išli kupovat death note iteme prek neta . XD
Reply
#16
Re-I Wrote:Netko je to već pogledao ,ne sjećam se tko pa je rekao da je bzvze ,al skinut ću ,šta mi je to za skinit samo 3 ep Wink

Nikad nemoj druge slusati kad je u pitanju Anime. Pogledaj sama pricu i screenshotove pa onda sudi XD

Ako ih slusas, jedino mozes propustiti tonu dobrih anime-a

Reply
#17
Drago del Fato Wrote:
Re-I Wrote:Netko je to već pogledao ,ne sjećam se tko pa je rekao da je bzvze ,al skinut ću ,šta mi je to za skinit samo 3 ep Wink

Nikad nemoj druge slusati kad je u pitanju Anime. Pogledaj sama pricu i screenshotove pa onda sudi XD

Ako ih slusas, jedino mozes propustiti tonu dobrih anime-a

Pa nemaju svi isto mišljenje stoga ako se nekome to ne sviđa možda bi se meni svidilo tako da ,skinila bi ja ovako onako Wink
Reply
#18
Naravno svako ima svoj ukus ali hej - savjet tu i tamo uvijek dodje dobro.

Ufff ovo za Angel sanctuarz me zabolilo...XD

Shakugan no shana je simpatican anime.
A i Kaze no stigma. Smile
[Image: hardug2.png]
Reply
#19
Re-l Wrote:Netko je to već pogledao ,ne sjećam se tko pa je rekao da je bzvze ,al skinut ću ,šta mi je to za skinit samo 3 ep Wink

Ljudima se vjerojatno ne sviđa AS, jer bi trebalo pročitati i mangu
Tako da, nemoj da te obeshrabri ako ti ne bude previše toga jasno, ako ti se priča učini zanimljivom, moja je sljedeća preporuka Angel Sanctuary manga Big Grin (Ima 20 volumena, ali se čitanje ispalati do zadnjeg redka Big Grin)
Summer rain
Reply
#20
Re-l Wrote:
Jashin Wrote:Ili pogledaj Angel Sanctuary, to ima samo 3 epizode Toungue

Netko je to već pogledao ,ne sjećam se tko pa je rekao da je bzvze ,al skinut ću ,šta mi je to za skinit samo 3 ep Wink

Tnx AnimeGirl na preporuci za death note ,stvarno je super ,pogledala prvi ep ...skidam i dalje . :love:
Jel postoji neki film (japanski) napravljen po anime death note ?!?

Ja sam se začudila kada sam vidila par cura ,baš iz moje škole ,a i par ljudi po gradu koji nose torbe sa natpisom death note (baš onaj pravi natpis kao i u anime ) ,zar je to neka marka ili neš ,pa ne vjerujem baš da su svi išli kupovat death note iteme prek neta . XD



inace ja sam rekao da je AS los jer je slabo objasnjeno a i ja sam ocekivo bolje, zato vjerojatno treba procitat mangu kak svi kazu .

e death note jest dobar i ima 2 filma koja nisu anime ,tj. prava filma
-evo pogedaj http://www.youtube.com/watch?v=tpnX9GEh4VM
ryuk ili kak vec je dosta dobro napravlljen
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 6 Guest(s)