Anime Preporuke
#41
(2008-12-23, 23:33)Meneldor Wrote: I steampunk ima elemente SF-a, a mecha je cisti SF. Nikad ne mozes dat tocno, ako nije navedeno vise stvari, posto svaki anime spada u vise zanrova.

Pa da slažem se sa tobom ali ipak kad malo razmislim i kad se setim FMAa ipak je on više steampunk
tu je jedan od meni dragih svetova
Ali Death ako hoćeš neki odličan ozbiljan SF anime možeš slobodno da pogledaš Ghost in the shell i Neon Genesis Evangelion a možeš slobodno i Eureka 7 Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#42
Moze li neko da mi preporuci nekoliko glupih anime-a? Neke zbog koji ste zazalili sto ste ih gledali. Bilo koji zanrovi samo da nema vise od 12 epizoda.
Reply
#43
jel mi može nek'o preporučit neku animu koja je zabavna i ono cool............neka teen anime poput peach girl i anime poput sailor moon.............nekakve slične radnje jel može neko preporučit........?
[Image: 021_Fishy.gif]
Reply
#44
Chocolat ako ti se dopao Sailor Moon probaj Pretty Cure.
Reply
#45
(2009-01-08, 15:11)Sagara Souske Wrote: Moze li neko da mi preporuci nekoliko glupih anime-a? Neke zbog koji ste zazalili sto ste ih gledali. Bilo koji zanrovi samo da nema vise od 12 epizoda.

pa znam nekoliko .. ali su takva uglavnom radjena po igrici ..
recimo:

Saishuu Shiken Kujira - ali nije tako losh

Keitai Shoujo - moze da prodje

Akane Maniax - OVA za Kimi ga Nozomu Eien, veliko razocaranje Sad

Shining Tears X Wind - samo cu da kazem lol Wink

Blame! - ovo ako pogledash da nisi citao mangu ... verujem da ce ti biti najloshiji anime ikada .. ali ako procitash mangu bice drugacija situacija .. jeste da tada ni ne treba da pogledash Toungue

Yume Tsukai - nisam citao mangu .. ali realizacija celog anime ja prilicno uzasan, i ako sadrzi dobrih scena i nekako ima dobru pricu ali proceni sam ..

Yami to Boushi to Hon no Tabibito - radjena po Hentai igrci sa nekim izmenama .. nisam igrao, ali ima ecchi + yuri Wink , ti delovi su ok

iznenadicesh me ako pogledash odavde bilo koji, tako da ovo je dovoljno za sada Toungue

(2009-01-08, 15:25)chocolat97 Wrote: neka teen anime poput peach girl

nisam gledao ni peach girl ni sledece naslove ... ali uradio sam poredjenje na jednom sajtu i izbacio mi naslove istog zanra kao peach girl:
Lovely Complex
Fruits Basket
Marmalade Boy
Special A
Hana Yori Dango

izbacio josh ali ovi naslovi imaju najveci rejting ..
The world is my country, science is my religion.
[Image: 2Rv1u]
Reply
#46
(2009-01-08, 17:04)Sagara Souske Wrote: Chocolat ako ti se dopao Sailor Moon probaj Pretty Cure.
Hvala ti, Sagara Souske.....:love:


(2009-01-08, 15:25)chocolat97 Wrote: neka teen anime poput peach girl

(2009-01-08, 17:04)Sagara Souske Wrote: nisam gledao ni peach girl ni sledece naslove ... ali uradio sam poredjenje na jednom sajtu i izbacio mi naslove istog zanra kao peach girl:
Lovely Complex
Fruits Basket
Marmalade Boy
Special A
Hana Yori Dango

izbacio josh ali ovi naslovi imaju najveci rejting ..

Hvala i tebi ElemenT.....
[Image: 021_Fishy.gif]
Reply
#47
Aj mi predlozite nesto da gledam. Neki anime u kojem ima nasilja, romantike, nadprirodnih moci, misterija... nesto cool XD
[Image: newnervlogobyegidiogaud.jpg]
Reply
#48
^ Baccano!

Wink
The world is my country, science is my religion.
[Image: 2Rv1u]
Reply
#49
zahvaljujem Manziju na filmu koji mi je preporucio.....tj.(5centimeters per second) Wink
[Image: sasukesakurapa4.jpg]
Reply
#50
(2009-01-11, 19:34)ElemenT Wrote: ^ Baccano!

Wink

Gde mogu da ga nadjem?
[Image: newnervlogobyegidiogaud.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 3 Guest(s)