Anime Preporuke
ispravljeno.
Reply
Dobar je Blue Gender, malo zna ponekad biti spor, ali overal nije lose stivo. Nisam nikada pogledao movie verziju, javi ako slucajno pogledas kakav je Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Doco otkud tebi slobodnog vremena ?
Preporucicu i ja nesto ako si i dalje u potrazi ili si zavrsio sa gledanjem nekog naslova.
Log Horizon - uopste nije bio ono sto sam ocekivao jer nisam ni sinopsis iscitao, ali zaista solidan naslov koji malo realnije sagledava ponasanje i postupke likova koji se nadju zaglavljeni u virtuelnom svetu (realnije u poredjenju sa drugim naslovima slicne tematike).
Ping Pong the Animation - takodje neocekivano dobar anime. Poceo da gledam jer volim stoni tenis, a ostavio me je bez teksta. Animacija uopste nije iritantna posle 2, 3 epizode, cak mi se i dopala.
Parasyte - Cini mi se da sam ti ovo vec bio preporucio, a verovatno si upoznat s naslovom. U svakom slucaju odnos protagonista i generalno likovi su najjaca stvar po mom misljenju. Takodje nije teen prica, dosta su zreliji likovi i njihova razmisljanja i postupci. Akcija je skroz solidna.
Boku no Hero Academia - Shounen odradjen kako treba. Usao bez nekih ocekivanja, bio je hype oko ovoga i skroz je to opravdao. Druga sezona je bolja od prve i deluje da ide u tom pravcu. Ako trazis shounen definitivno treba ovo da odgledas.
[Image: bged4w.jpg]
Reply
I ja predlazem Ping Pong i Parasyte ko nije gledao, s tim da meni Ping Pong je ocekivano bio dobar jer je na njemu radio Masaaki Yuasa.
Reply
Razmisljao sam o gledanju tri animea, ne znam kako ih spojih.. YuYu Hakusho,DB ili Mado King Granzort. Uglavnom nikad ih nisam gledao uvek su mi izgledali dosadno(DBZ jesam na tv). Sad koji je po vama bolji za uzivanje ili imate jos nesto da predlozite. Po mogucnosti neki stariji u tom sam fazonu sad. XD
Reply
Od shonen naslova u ovom maniru imaš:

Zenki
Ushio and Tora OVA iz 90-ih i novija TV ekranizacija
Blazing Transfer Student
Cutie Honey iz 70-ih
Blue Seed
Wild Knights Gulkeeva
Tenchi Muyo OVA

Za sada sam se ovoga setio.
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
Odlucio sam da pocnem sa Granzortom. Uglavnom po neki od ovih tvojih znam i sigurno idu na PTW. Smile
Reply
Pa ovako, sobzirom da je ovo 164 strana, ne pada mi na pamet da citam svih 164 tako da se unapred izvinjavam ako su neki vec napomenuti...

Pocev od mog prvenca Robotech sezona 1, koga imam jos uvek na VHS kasetama,

od poznatih
Dragon Ball, Bleach, Naruto, Code Geass, Death Note, Attack on Titan...

Neon Genesis Evangelion
Bersek
Suisei no Gargantia
Eureka Seven
Guyver
Assassination Classroom
B Gata H Kei - po meni top 5 komedija
Danshi Koukousei no Nichijou
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Sayonara Zetsubou Sensei - interesantan art stil
Black Clover
My Hero Academia
Baka to test to Shoukanjuu
D.Gray-man
Black Lagoon - mozda i jedini mafijaski koji mi se svideo
Soul Eater
Cells at Work!
Kokoro Connect


odprilike, ne mogu da se setim svih... uzivajte Thumbs up!
Reply
Ima li neki novi anime da valja? Ne pratim anime scenu već dug niz godina jer su generalno svi postali kliše i ništa što je izlazilo u tom periodu mi nije zagolicalo pažnju.
Može li neko da mi preporuči neki od ovih novijih što su izašli... samo da nije neki smarački šonen gde moć prijateljstva nije nadmašila i samog Boga.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
ma jok, nema ništa. drži se ti filmova
Reply




Users browsing this thread: 4 Guest(s)