Natsu age theory
#1
Nisam mogao da nađem prikladnu temu za ovo, pa sam napravio novu. Naime, nigde nije navedeno koliko Natsu i Gajeel imaju godina, pa sam malo potražio po netu i naletim na ovo -> http://fairytail.wikia.com/wiki/User_blo...age_Theory

Pošto sam relativno nov u FT svetu, ne znam da li je njihova starost u mangi otkrivena. Uglavnom, koristite spoiler tagove ako možete, barem za krupnije stvari. I recite mi da li je ova teorija tačna ili nije. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#2
Teorija nije losa ali, imam i ja neku svoju teoriiju koju ni sam ne razumem. XD
Dakle Natsua i Gajeela su odgajali zmajevi tako?
E kolko sam razumeo kad su oni bili mali "naleteli" su na zmajeve koji su ih odgajali kao svoju decu, ucili ih svemu sto znaju itd.
Onda su odjednom nestali, ali msm da to nema veze sa njihovom staroscu.
Mislim da su njihove godine iste kao i kod drugih a da nisu mogli da prodju kroz onu barijeru u fantasia arc-u zbog toga sto su oni trenirani od strane zmajeva, a znamo da je receno da je magija dragon slayer-a vrlo stara.
Zaista ne znam drugacije da objasnim ali to je neka moja teorija i kapiram da ovo niko ne razume ali nema veze. XD
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#3
Nema puno smisla ta teorija, jer ako su poslati u budućnost neznači da se stari, jer i kako mogu biti, nisu starili, ostali su isto godište samo su poslati u budućnost.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#4
ja mislim da postoji neki nacin na koji zmajevi idu kroz vrijeme napred nazad, zasto nebi postojao zmaj koji to moze izvest kad vec postoji zmaj za sve drugo

moguce da je natsu roden u dalekoj proslosti i bio drug, brat ili sin ili sta god sa zerefom, onda ga je pokupio onaj fire zmaj i prenio u buducnost di ga je trenirao i na kraju ostavio

moguce da ima zmaj koji moze tocno predvidjet buducnost ili gledat i u buducnosti i u proslost, jer opet, ako ima zmaj za sve drugo zasto ne i za to

jer iron dragon, to je nesto najbedastije sto moze bit, sve ostalo onda prolazi XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#5
Ne znam da li su toliko stari ali s obzirom da je Zeref stariji od 400 godina i da vec odavno ceka na Natsua mora da ima neke veze sa vremenom. E sada da li je to putovanje kroz vreme ili neka/necija mogucnost da se vidi buducnost ili delove nje ( sto mi se cini logicnije ) ne znam.
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#6
Ili su Zmajske godine kao psečje, samo malo više, tipa 100 godina 1 godina ljudskih, haha.
Šalim se. Moram priznati da nisam razmišljao o tome. Tek me je ova tema podsjetila na onaj dio kad Natsu ne može proći kroz barijeru jer je prestar. Ali mislio sam da je to neka šala, budući da je Laxus namjerno htio da Natsu ostane zatvoren.

U svkaom slučaju, nadam se da je nešto više od putovanja u budučnost jer je to več previše isfurano.
Reply
#7
Ja nisam dovoljno upoznat sa FT svetom da bih ozbiljno komentarisao ovu teoriju, ali izgleda da nije totalna glupost.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#8
Natsu ima vise od 400 godina jer su on i zeref braca
Reply
#9
E bas nije... :p

Nema 400 godina, on nije Zerefov brat posto je on umro on je samo Zerefova kreacija iako ga ovaj nekako dozivljava ko brata, a razlog sto nije mogao proci kroz barijeru je zato sto je Ignel bio u njemu. To je vec davno pojasnjeno u mangi...
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#10
Zar nije u avataru arcu receno da su natsu i zeref braca
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)