Haikyuu!!
#11
(2014-04-07, 11:05)sajber Wrote: Nema veze ako je generičan kliše i sport shounen, meni se i takvi sviđaju XD
A mislim da će imat gledanost, ak ništ drugo, cure će gledat Big Grin


Cure gledaju! Big Grin ma preslatki su, obožavam ovakve sportske anime
Reply
#12
I ova epizoda je bila baš cool, Haikyuu FTW. :3
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#13
Pogledao sam 13 ep iz cuga. Odličan da kažemo realan sportski anime. Sviđa mi se što nisu zbrzali anime. Ovim tempom mogu bez problema maratonca da naprave Big Grin
Reply
#14
Teško da će od ovoga radit maratonca Big Grin
A i predviđeno je 25 epizoda, ali biti će i druga sezona.
Reply
#15
Neka naprave 4 sezone od 25 ep i eto ti maratonca. I Hajime No Ippo je maratonac, samo što ne izlazi redovno.
Reply
#16
Maratonac je, koloko sam ja skužio, nešto što stalno izlazi i toga ima puno. A sumnjam da će Haikyuu ići tako daleko.
Po meni, maratonci su veće stvari tipa Toriko, Gintama i sl.
Reply
#17
Kako se ovo privelo kraju, pogledao sam i to. Nije bilo loše. Svidjela mi se zadnja utakmica i začudilo me što je toliko trajala. 5-6 epizoda, dok su ostale trajale epizodu-dve. Svakako mi je kraj animea (zadnja tekma) ostavio veći utisak nego ostatak serije i radi toga mi je za ocjenu bolji. Druga sezona će biti još bolja, zanimljivija, gledaće se!
Reply
#18
(2014-04-27, 22:44)vele Wrote: Ima nekakvu toplinu i dušu u sebi,

Upravo to ga razlikuje od ostalih kliše sportskih animea.

Ovo dođe više kao drama. Priča se više fokusirala na odnose među likovima i njihov sukob nego na samu odbojku. Štaviše, odbojka je ovde kao sredstvo radnje.
Radnja van terena je bila mnogo zanimljivija, ne kažem da nije bilo zanimljivo na terenu, ali nisam neki fan odbojke XD
Drago mi je što se sa likovima upoznajemo pre početka turnira, a ne u toku utakmica kroz nekakve flešbekove itd....
Tempo priče jeste dosta spor, ali vremenom se navikneš. Možda je i bolje tako.
Drago mi je što nema super moći i nadam se da će tako ostati. Jbt posle 3 sezone KnB ovo dođe kao pravo osveženje XD

Sledećeg meseca 2 sezona... Jedva čekam Big Grin
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#19
anime je zakon ,za sad je odlicna druga sezona ,obozavam ovaj anime ,od mene ocjena 10
Reply
#20
Anime je bio kul dok nije poceo da se pretvara u "super moves" fazone sto u nekim sportskim anime ima prodje, ali mi valjda pun klinac takvih naslova, pa mi je recimo baby step bio dosta bolji od ovoga.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)