Mortal Kombat
#1
Je li moguće da nemamo ovaj thread? Big Grin Znam da ima dosta nas koji gotivimo MK na AO, sramota! XD

Zvanični sajt Wrote:Mortal Kombat je metal/pank bend iz Beograda, oformljen 2009. godine, baziran na tvrdom zvuku i provokativnim tekstovima koji na satiričan način opisuje svoje viđenje modernog društva i okruženje u kome živimo. Mortal Kombat trenutno promoviše svoj drugi album od 13 baksuznih pesama „Runda 2, udri!” koji je besplatno dostupan za download na oficijalnoj internet prezentaciji benda (http://www.mortalkombatbend.com). Pesme po kojima se bend Mortal Kombat prepoznaje jesu: Nemoj biti emo, Hipsteri, Evrovizija, Post’o sam metalac i Teški metal.

Koje osveženje je ovaj bend uneo u balkansku muziku! Kvalitetni pank/metal koji kritikuje (pljuje XD) bez suzdržavanja sve što ne valja kod nas, dakle na sve. XD Poznati su po svojim tradicionalnim anti-evrovizijskim koncertima koje organizuju svake godine na dan održavanja pomenutog. Ove godine je 10-og maja. Kako bih voleo da odem, ali neću moći. Sad ću da rejdžujem i bacam stvari po sobi. XD

Enivej, ko nije čuo za njih, ODMAH na YT! Big Grin Pesme koje su im najpopularnije su "Nemoj biti emo", "Pauk čovek", "Teretana", "Veliki brat", "Evrovizija", "Post'o sam metalac", "Ljubavna pesma", "Hipsteri", "Teški metal"...

Inače, sva njihova muzika je besplatno dostupna za download na njihovom zvaničnom sajtu -> http://mortalkombatbend.com/
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#2
Dosta sam bio navučen na Mortal Kombat, ali vremenom su dosadili malo. Najbolja pesma mi je PMS, nekako je "lagana" XD

Možda niko nije hteo da napravi temu zbog stiha iz pesme Made in China:
Quote:Baterije prazne ne menjaju kanale,
anime razne samo gledaju budale.
Reply
#3
Post’o sam metalac i Teški metal su moje omiljene numere, ali i ostale su odlične. prženje takođe
Reply
#4
Mortal kombat brat od tetke, XD
Poceo sam da ih slusam pre mozda godinu dana, omiljene pesme......uh ma sve su dobre. Big Grin
I naravno na koncert 10 maja se ide. Anime
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#5
Da li je neko sinoc bio na koncertu?
Zaista je bila sjajna atmosfera, bila je dobra i predgrupa. Smile
Sve u svemu ide se i sledece godine. Big Grin
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#6
Dobri su, omiljene su mi Post'o sam metalac i Klint Istvud Smile
Reply
#7
heh, na svirkama, dok je Stole bio na bubnju i jedan od dva prateca vokala, kad ide deo "anime razne samo gledaju budale" uvek je dobacivao "i Megla", sto se naravno primeti samo ako se bas obrati paznja u datom trenutku XD
Ne znam da li je bilo i na Antievrovizijskom, al na svim ostalim svirkama - bar dok sam isao sa njima, je bilo tako Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#8
Izašao novi album
http://nocturnemagazine.net/vesti/12376/...tal-kombat

Za sada su mi omiljene Šoferska, Ljubavna 2, Serenada i Ne plaši se Sekača
Reply
#9
Ne plaši se Sekača je odlična, ali generalno sam album je slabiji od prošla dva
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)