Serije koje nam uskoro stižu
#1
Video 
Tema posvećena upcoming serijama.
Našla sam 2 koje bi mogle biti zanimljive:

1. Extant - Halle Berry se vraća sa duge misije iz svemira, no ne sama... (Prste je upetljao i Steven Spielberg). Dobra mi he Halle u trillerima, stoje joj Big Grin , Juli 2014
http://youtu.be/dJLVC3fHV_E

2. The Strain - Virus napada New York i pretvara sve ljude u zombije, vampire. Serije je snimljena prema knjizi. Mislim da ih ima više. Executive Produer je Guillermo del Toro (Pacific Rim, Hellboy, Rise of the Guardians.....). Navodno bi trebala biti dosta kreativnija serija o vampirima i zombijima u odnosno na stare. Juni 2014
http://youtu.be/rTwJUbAZL0c

Ako je dupla tema, brišite XD
Reply
#2
ne znam ova prva mi se cini poznato iz nekog filma ili nesto

a druga serija sa zombijima mi se cini kao trash trailer za wanna be seriju ako kuzis na sta mislim Toungue
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#3
Strain ima samo tri dijela, vrlo zabavan akcijski horor s zanimljivim raspletom. Serija bi mogla biti dobra ako će vjerno slijediti knjige.
[Image: harpy211.png]
Reply
#4
I mene prvi podsjeća na neki film. A za drugi imam visoka očekivanja jer su rekli da će biti odličan. Budemo vidjeli Big Grin
Reply
#5
Podseća zato što je "tipičan" kliše(bar tako odaje utisak posle trejlera), ali moguće da bacim pogled kad izađe par epizoda.
Dok Strain deluje kao neko đubre, a i da nije ne verujem da će neka zombi serija "proći" pored Walking Dead-a.
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#6
Ovaj trailer je za knjigu, sniman pitaj boga kako pa zato i deluje lose.
i serija/knjiga(e) nije o zombijima nego o vampirima.
Reply
#7
^ Mau širi dezinformacije XD
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#8
Napisala sam gore "zombiji i vampiri", čitaj :p
U nekim trailerima za spomenutu seriju su negdje govorili da se radi o zombijima
negdje da je riječ o vampirima.
Osobno mi ono više liči na zombije Smile
Reply
#9
Imam knjige, vampiri su u pitanju. Smile
Mada možda ispadne nešto kao I am legend film, u knjizi su isto vampiri, u filmu su , bem li ga šta je ono... XD
Reply
#10
Pa vampiri su u pitanju, samo s pomalo alienovskim stilom. Koliko se sjećam, poslije preobrazbe su imali onaj dodatni jezik ili pipak za sisanje. Kao oni iz blade 2, ipak je režiser istoimenog filma napisao te knjige.
[Image: harpy211.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)