Filmski Psihopati
#1
Koji su po vama najjači filmski psihopati odnosno glumci koji su najbolje "odradili ulogu psihopata i zašto?

Mene je najviše dojmio Heath Ledger u ulozi Jokera (The Dark Knight, 2008).
[Image: 2q3zls3.jpg]
Jednostavno mi je savršeno odradio ulogu Jokera....strah me bilo i gledat ga koliko mi je bio moćan XD
Reply
#2
Cristian Bale u filmu Americki psiho ..Ima ih jos ,samo da se setim ..
Reply
#3
[Image: 378692hannibal-lecterff.jpg]
Zašto? suvišno pitanje XD
Reply
#4
Samo copy paste od prvog posta XD
Mene je najviše dojmio Heath Ledger u ulozi Jokera (The Dark Knight, 2008).
[Image: 2q3zls3.jpg]
Jednostavno mi je savršeno odradio ulogu Jokera....strah me bilo i gledat ga koliko mi je bio moćan XD
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#5
Nikada neću razumeti zašto ljudi toliko "hvališu" tog Džokera. On je meni promašaj kao i ta celokupna trilogija.

Elem, meni ubedljivo Eni Vilks iz filma Mizeri... uffff! XD
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#6
Džoker je pod paljbom pohvala jer se glavni glumac predozirao XD Ružno ali istinito XD (meni nikakav utisak nije ostavio)
E ovo za Mizeri si pogodio u centarThumbs up!
Reply
#7
[amquote][quote='S0sa' pid='177900' dateline='1399375513']
Džoker je pod paljbom pohvala jer se glavni glumac predozirao XD Ružno ali istinito XD

Ja sam opet čitala da se psihički jako dobro pripremao za ulogu, npr 2 dana je ostajao sam u sobi. nije spavao, itd. Sumnjam da su mu drugs strani pojam ali ne bih rekla da ih je koristio za ovaj film..ako i je...wow...dobro su ga "podigle" za ulogu Jokera XD
Reply
#8
Definitivno na prvom mestu mi je Elijah Wood iz filma ''Manijak'' Big Grin
[Image: maniac-2012.jpg]

http://www.imdb.com/title/tt2103217/
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#9
Mau i SOsa lik se nije predozirao nego je umro od tableta za spavanje ( sem ako niste na to mislile posto ja uglavnom vezujem predoziranje za drogu ). I umro je za vreme snimanja The Imaginarium of Doctor Parnassus, a to je bilo vise od pola godine posle izbacivanja The Dark Knight.

A taj fazon da je pod paljbom pohvala zato sto se predoziro, daj majke ti ovo je bilo malo bezosecajno XD. Coveka su svi hvalili zato sto je odradio vrhunski posao i pre nego sto je umro, a i dobio je oskara za to.
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#10
Meni je Nikolson bolji od Ledžera jedno 100 puta, nego se ljudi sažalili jer je ovaj umro pa zato prosipaju fazone da je on najbolji Joker do sada, a što se mene tiče nije uopšte Big Grin

Nikolson je pljunuti Joker iz stripa, savršeno je odglumio svoju ulogu, ja takođe gotivim i Ledžera ali zaista mislim da mu ova uloga nije legla dobro jer je previše zahtevna za mladog glumca kao što je on bio...
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)