Preporuka knjiga
#31
http://laguna.rs/n503_knjiga_saga_o_umet...aguna.html

na sajmu 1600din.
Reply
#32
Koliko vidim na sajtu lagune, prava cena je :

Srbija i ostale države
Cena: 6599.00din / Sa popustom i do: 4949.25din
[Image: promo_sig05_smaller.png]
Reply
#33
Da, a na sajmu je na akciji i kosta 1600din.
Reply
#34
Je li itko čitao An artist of the floating world? Ako jeste, biste li je preporučili?
Reply
#35
Čitao neko Digitalni ugljenik? Vredi li? Pitam, pošto sada ovaj naslov ima dodatnih 30% popusta
Reply
#36
(2013-01-18, 03:45)Nocturnal Wrote: A Clash of Kings od GRRM-a, mnogo toga su izmijenili u seriji, vise mi se dopadaju dogadjaji iz knjige. I ne mogu da prestanem da shippujem Clegane x Sansa... znam da je pogresno, ali su tak mice pred kraj knjige.

Iii sad citam Altered Carbon od Richarda Morgana, ovom covjeku se ne zna sta vise lezi epska il naucna fantastika, svaka knjiga mu je tako tecna i laka za citanje, iako naglaseno brutalna.


Iako je nova knjiga, dobro je ocenjena u SF krugovima... ja je planiram nabaviti i pročitati ( ali ne želim dati više od 400 din za nju, naći ću je polovno sigurno XD )
[Image: promo_sig05_smaller.png]
Reply
#37
@sdj serbiano..
Pisao sam o Digitalnom ugljenik na drugoj temi. Odlicna knjiga , uzmi je, na nju sam slucajno nabasao u biblioteci i ispade odlcina knjiga.
Reply
#38
Ah, znao sam da je neko pisao ali sam nasao samo nocturnov post u brzom preletu kroz par tema na forumu XD
[Image: promo_sig05_smaller.png]
Reply
#39
Kupio sam danas. Osim toga, reče mi prodavačica tamo da drugi deo nije toliko povezan sa prvim, tako da neću žuiriti da uzmem i "Slomljene anđele"
Reply
#40
Imam "Slomljene anđele", kad procitam recicu da li vredi da se uzima ..
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)