Monster
(2016-02-25, 14:27)Eleran Wrote: Mogao bi u skorije vreme da padne rewatch sa drustvom Smile Bas me interesujekako cu sada da ga dozivim, imam osecaj da ce da mi bude jos bolji u drugom gledanju Smile


Kad si ga gledao prvi put?

Ja sam danas završio rewatch, kao da ga nisam gledao prvi put skoro. Big Grin
Najfascinantnije mi je kako lika koji se samo u jednoj epizodi uspeva da prikaže kao ljudsko biće. Likovi su mi ostavili utisak pravih ljudi, a ne anime likova, a baš sam skoro pričao sa jednim drugarom o tome kako kad gledaš anime sa dobrim likovima, ipak ne možeš da ih sagledaš potpuno kao ljude jer je ipak anime, nadam se da kapirate. XD A onda sam počeo Monstera da gledam i razuverio me je.
Meni se jedino odužila priča oko one Red Rose Mansion, mislim da su više vremena nego što je bilo neophodno posvetili flashbackovima sa Anom, tu je radnja tekla još sporije nego obično. Osim toga, nije bilo problema.
Reply
Prvi put je bilo a loong time ago in a galaxy far away XD Bas bas davno. A sto se tice drugo puta, nece u skorije vreme, jer gledamo neke dugometrazne opet XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Se sećaš nečega uopšte? XD Kraja, nekih obrta, generalno kako se razvijala radnja? Interesuje me onako. Big Grin
Reply
Secam se pocetka, mid i kraja. Nazalost kraj pamtim jos uvek XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Auuu evo upravo ga odgledao pre 5 minuta.
Remek delo breeeee
Stvarno odlican anime. Fantastican. I kraj je bio Big Grin Big Grin
Nisam se pokajao sto sam skinuo 49gb torent zbog ovoga Big Grin
Hocuuu jos ovakvih animea Big Grin
PREPORUKA
Reply
Ne znam sta si gledao sve, ali evo po meni neke odlicne u tom ili slicnom zanru.
Psiho pass, Parasyte, Requiem for phantom, Berserk.
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
Od tih nabrojanih samo Berserk sam odgledao, dok se ostali vec nalaze na listi koje tek trebam da gledam. Hvala
Reply
Pogredaj obavezno neces pogresiti. Smile
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
Hocu. Hvala za predloge.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)