Monster
#31
Da se prebacimo ovamo, da ne spamujemo u anime utiscima Toungue

Meni je odjavna spica i cela ta pripovetka o cudovistu ledila krv u zilama. Ne znam zasto, valjda nacin na koji je ta slikovnica nacrtana, bas je nekako... jezivo....
[Image: RYUK-AND-APPLE.png]
Reply
#32
Pa da, cili je anime jeziv, a i radnja se dešava dosta polako, baš te nekako uvuče u taj ugođaj, al rič od koje mi se ledi krv u žilama je "okairi" il kako već, i onda se sitin one male kako stoji sa onom lutkom i gleda... I onaj johannov glas.. brrr

A da ne zaboravimo u prvoj epizodi, onaj citat iz biblije... Odma san zna da će bit nešto opako.
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#33
Anime je jednostavno prejak. Ja sam na 50toj epki, čekam da mi se skine ostatak, ovo je stvarno dobro Smile Sigurno će mi ući u top 10 Smile
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#34
(2010-03-09, 16:04)Perin Wrote: Anime je jednostavno prejak. Ja sam na 50toj epki, čekam da mi se skine ostatak, ovo je stvarno dobro Smile Sigurno će mi ući u top 10 Smile

Meni je vec tamo Big Grin Ako mislis da je sad dobar, cekaj da vidis kraj....
[Image: RYUK-AND-APPLE.png]
Reply
#35
Perine, samo da vidiš kraj.... Onda se tek otkriva zašto se anime zove Monster... jednostavno predobar, prejeziv, ulazi među prvih jedan XD XD
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#36
Nemojte mi kvariti užitak XD XD Odlično, volim kad je kraj pre...dobar XD
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#37
Ma to ja tebi samo da šta brže skineš ostale epizode i pogledaš Wink Wink
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#38
Jes', samo da nemam još 500mb slobodnog prostora na disku, pa bih onda iskinuo možda XD
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#39
Meni ako je nesto dobro odradjeno u monsteru onda je to pogled koji Johan ima...naprosto ne mogu da verujem kako su dobro nacrtali Smile a druga stvar koja mi je predrkancija jeste ona slikovnica...kako ono beshe bara bara kushu kushu...za one mljac mljac efekte...boku wa mitte boku wa mitee XD prejako,,,je gledao anime pre sto godina, ali ta scena upecatljiva i Runge...kad mu zena i dete kazu, SPOILER...znas ako nisi primetio ja sam trudna, a ja imam svalera i mi sada idemo..a on ce...dobro, pricacemo o ovome kad se vratim XD koji kralj Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#40
Jeste, ta scena je jedna od najboljih. Wink

SPOILER
Meni je Monster No 1, a posebno mi se sviđa kako su likovi urađeni i pouka priče. Koliko sam ja shvatila, vrte se dva pitanja, da li su ljudski životi jednaki i, ako nisu, ko može da sudi čiji je život vredniji. Sam kraj, kad Tenma treba da bira između Johanovog života i života onog klinca, daje odgovore.
Sviđa mi se i kraj, kada Johan nestaje iz bolnice, jer baš ostavlja za razmišljanje šta se kasnije desilo sa njim... Meni je baš bilo upečatljivo kad negde pri kraju serije ima onaj skrušeni izgled (to tako ne liči na njega)...
I što se tiče Tenme i Nine... Jeste da je velika razlika u godinama, ali nešto se definitivno dešava između njih...

Da ne dužim više, anime je THE BEST.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)