NOVO! NOVO! NOVO!
#11
Već ima stream-a.
http://www.anime-overdose.com/streaming.html

150-250 mb (zavisi od serije) za 720p. 90% stranih strim sajtova ima po 60-80 mb za 720p.

Pusti Gin no Saji, Fantoma, Ore Monogatari, to je 150 mb. Sidonija je 250 mb.
Reply
#12
(2015-04-15, 15:20)Happy Wrote: Već ima stream-a.
http://www.anime-overdose.com/streaming.html

150-250 mb (zavisi od serije) za 720p. 90% stranih strim sajtova ima po 60-80 mb za 720p.

Pusti Gin no Saji, Fantoma, Ore Monogatari, to je 150 mb. Sidonija je 250 mb.
Nego zab sam da te pitam preko cega ti radis, ako nije problem da mi kazes Smile ?
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#13
VidCoder / Handbrake. Oba programa su ista. Vremenom je Handbrake automatizovan a VidCoder je kao nekadašnji Handbrake ima sve u sitna creva da se podešava.
Reply
#14
Aha! Pošto streaming ima hardsub, to znači da ću moći da stavljam svoje 3D karaoke efekte na sajt Love
Reply
#15
Izgleda da ću morati da pitam nekoga za karaoke XD.
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#16
(2015-04-19, 21:41)Raph95 Wrote: Aha! Pošto streaming ima hardsub, to znači da ću moći da stavljam svoje 3D karaoke efekte na sajt Love


Upravo tako, Raphe, samo ih izbaci pre slanja na sajt ako su preteski XD
P.S. eto, sada mozes da nastavis da titlujes posto te je smao to sputavalo u kreativnom radu Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#17
Možda i pošaljem nešto iz svoje kolekcije nikad završenih prevoda (imam barem 50-ak fajlova nja hardu gde je od svakog animea prevedeno po dve epizode i, naravno, karaoke u tri verzije i sve sedam dugine boje XD)
Reply
#18
^To bi bilo lepo da posaljes ovako, a ne samo za streamovanje. Pogotovo Durararu, koju imas do kraja Toungue
Reply
#19
^Hehehehe, durarara sam uspeo na vreme da se izgrbavim od njega i pogledam sa drustvom Big Grin Sad taman prevedes ovo novo sto je izaslo da mogu ponovo da se grbavim XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#20
stream bi trebao da uključuje samo gotovoe stvari ili ongoing (ako prevodilac ne istraje onda se uklanja), a ne brdo naslova za par epizoda.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)