Giant Killing
#1
--- Giant Killing ---

[Image: 30191l.jpg]

Tip: TV
Status: Završen
Epizode: 26
Žanr: Drama, Sport, Seinen
Godina: 4 april 2010 - 26 septembar 2010
Studio: Studio Deen


Opis:


East Tokyo United (ETU), već nekoliko godina jedva odoleva da opstane u vrhunskoj fudbalskoj ligi Japana. Preuzeli su sve moguće mere samo da izbegnu ispadanje u niži rang. Situacija biva još lošija, jer je navijača sve manje i manje.
U nadi da poboljšaju svoj učinak u takmičenju i da reše sve probleme u klubu, ETU je angažovao novog trenera, koji je pomalo ekscentričan, a njegovo ime je Tacumi Takeši. Dok je bio mlad, Tacumi je smatran velikim fudbalskim talentom i igračem, i njegovi prvi koraci u fudbalu vode baš iz ovog kluba u koji se vraća ali ovoga puta kao menadžer.
Ali, Tacumi nije uobičajeni menadžer... on je vodio amaterski klub kroz niže ali kvalitetne lige Engleske i koji je odneo pobede protiv daleko jačih klubova sa većim budžetom. Posao u ETU za njega neće biti nimalo lak, jer će njegov klub morati da se susretne sa kvalitetnijim ekipama ali kako god, Tacumi je poznat po nadimku... Ubica Divova.

#Info: U zavisnosti od situacije, korigovaću "Ubica Divova" sa "Ubijanje Divova"... čisto da se zna i da ne bude nekih zabluda u vezi sa tim.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#2
Dragan Stojković Piksi Thumbs up!


[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
#3
ahaha,,tek sad sam video ovo, kao verni igrac Football managera moram ovo da overim Big Grin
Reply
#4
Daj, Kiba, nemoj zezati da je to original! Big Grin
Reply
#5
Lol, iznenađen sam da toliko vas ne zna za Giant Killing XD
Reply
#6
(2015-06-07, 20:55)Yuspawn Wrote: Lol, iznenađen sam da toliko vas ne zna za Giant Killing XD

Ja sam odavno video ovo sa Piksijem, al nisam znao kako se zove anime

A ti Najtvokeru, uradi jedan projekat do kraja Toungue
Reply
#7
Quote:Daj, Kiba, nemoj zezati da je to original! Big Grin





Obrati pažnju na 07:37 do 07:52.Cool
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
#8
Ja sam i dalje u neverici. Big Grin Ovo se mora pogledati, makar ga prikazali i na 20 sekundi. Big Grin
Reply
#9
Čudi me da dosta vas nije nikada čulo za ovaj anime, a skoro svi pratite fudbal... XD
Drago mi je da sam vas iznenadio.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#10
Ma ne mogu da verujem da priča srpski :O
Čao sam za anime, ali ovo prvi put vidim.
Jel to jedina scena?
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)