The Last Kingdom (2015)
#11
Da, to je i mene zapalo za oko. Vecina likova je ruzno u pm XD. Lepo je videti neku seriju koja nije plejada manekena.
Reply
#12
U piiiiiiiiii da ima serija XD Ja citao knjige i obozavam ovog pisca, tako da ovo sad odmah idem da gledam, koji sam krele da nisam skontao da ovo ima XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#13
(2015-12-01, 14:16)Eleran Wrote: U piiiiiiiiii da ima serija XD Ja citao knjige i obozavam ovog pisca, tako da ovo sad odmah idem da gledam, koji sam krele da nisam skontao da ovo ima XD


Ja planiram da krenem da citam, jel ima prevedeno, ko je izdavao te knjige Big Grin
Reply
#14
http://www.delfi.rs/knjige/autor/381_ber...izare.html
Reply
#15
Hory Shiet XD Prvih 15 minuta epizode bio odusevljen. Sa sve onim licem cudjenja kako lepo prati roman, kad ono drugih 15min lice terora i cudjenja XD Ju ju ju koliko su preskocili, ovo je sramota XD Ne znam, odgledacu seriju iz rispekta za romane koji su mi jedni od najdrazih na tu temu, ali ovo je za mene vec krenulo losim putem, shmrc shmrc :')
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#16
pokrili su 2 knjige u 8 epizoda. Naravno da ce preskociti gomilu stvari XD

I dalje je pitanje da li ce serija uopste biti nastavljena.
Reply
#17
Pogledao zasad 4 epizode. Dobra je serija, ali je steta sto su toliko isekli i isakatili, mada mi je i pored toga fun to watch serija Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#18
(2015-12-01, 16:46)Yuspawn Wrote: http://www.delfi.rs/knjige/autor/381_ber...izare.html


Ako ne nastave , kupopvace se ove knjige, dzabe Big Grin
Reply
#19
Ja Kornvela obozavam da citam, tako da kupuju se sve knjige i ovako i onako Big Grin
Zavrsio seriju. Reci cu samo steta, zato sto su jako dobro odradili sve scene koje su iz knjige i zbog toga opet kazem steta, jer da su ispratili sve sto se desavalo u knjizi ili bar 80%, od ovoga bi komotno bile 2 sezone od po 13 epizoda i epic prica, a ovako je samo mediocre (max payne uticaj sa ovim mediocre XD ) i nesto sto moze da se gleda kao razonoda. Onaj ko nije citao knjige ce mozda za nijansu malo bolje da dozivi seriju, ali definitivno preporucujem knjige.
Neka konacna ocena 7, dao bih mnogo vise, ali kad su toliko isekli i izmasakrirali knjigu da je bolno XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)