"Sindrom post anime depresije"
#11
(2015-12-19, 19:52)sdj-serbiano Wrote: Da nisi mislila na Death Note?


Pa valjda je Death Note DN, a ne DT? XD

@Su_Mi
Reci nam, predajemo se Smile
Reply
#12
kako me sdj zna XD
jeste DN, pogriješila sam i nisam mogla više ispraviti... pa reko, onda je Death noTe XD
Reply
#13
Ja sam mislila na Ixion Saga DT, to mi je prvo izašlo u guglu. XD
Takođe nakon gledanja DN, i FMA i još nekih. Uglavnom posle svake serije, a nisam ih nešto ni gledala.
Reply
#14
Ja sam skontao da je to nekako normalno stanje ako nesto gledam/citam i zgotivim likove, pricu, i celokupni filing. I to ne samo sa animeima, vec i sa igranim serijama, koje gledam u zaista poprilicnim kolicinama, narocito one matorije koje imaju po 100+ epizoda XD pa kad dodje kraj, mene stisne tuga jer nema vise a hocu jos, naravno Big Grin

Uglavnom kad zavrsim, mrsko mi je da pocinjem nesto novo, al kad uzmem da gledam, zalepim se a ekran kao i prethodno, i tako idemo ukrug Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#15
Aaaaaaa!
Znaci to je ono sto mi se desava. Nisam znao kako da se izrazim. Znaci depresijaaaaa.
Reply
#16
Uh, to mi se prije javljalo, al valjda sa porastom pogledanih animea, taj osjećaj je prošao. Nisam mogla započet novi anime par dana. Prije sam se baš znala jako uživiti u cijelu priču i likove, al sad mi je sve nekako postalo "meh...", mogu odmah isti dan krenuti nešto novo. Nezz jel to sad zbog lošijeg odabira animea ili šta.
[Image: a3a77ab1208651095298401d936d852f141.jpg]
Reply
#17
Uf ja u poslednje vreme u ogromnoj depresiiji. Zelim da pogledam samo ''kvalitetno'', ne zelim da bacam vreme na gluposti, pa zato i dosta vremena prolazi dok zapocnem novi anime.
Reply
#18
Konstantno prolazim kroz dve vrste kratkotrajnih depresija i to..
1. Zato sto se nesto jaaakooo dobro i u cemu sam se nasla zavrsilo...tj. zaljubljena sam , odusevljena, genijalno hocuuu  josss!!!!
2. Ko da me neko puskom terao da gubim svoje dragoceno vreme apsolutna razocaranost u sebe zbog tolerancije prema budalastinama i sl...
A tu je naravno i period neke kvazi letargije kada sam umorna od svega i bi samo mozak da pustim na ispasu gledam-citam nesto *vec vidjeno*,
*plitko-pitko* bez velikih misli prevrata i drame...
A kako  u 3.  7. i 9-oj umetnosti tako valjda i u zivotu... XD
nezaposlen um je igralište za đavola
[Image: 23hu6j4.jpg]
Reply
#19
(2017-11-17, 22:36)jela@26 Wrote: A tu je naravno i period neke kvazi letargije kada sam umorna od svega i bi samo mozak da pustim na ispasu gledam-citam nesto *vec vidjeno*,
*plitko-pitko* bez velikih misli prevrata i drame...
E daaaa, i ja sam nekoliko puta tako gledao.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)