Nekomonogatari: Kuro
#31
Nemoj gubit nadu,ti to mozes XD
Reply
#32
ma jeste, sad cemo da ubacujemo kompletan c/p sa wiki u titlove da bi ljudi mogli da razumeju u cemu je rec XD
u takvim varijantama stavis lepo dodatni txt fajl ako bas hoces i neka cita koga zanima a ne da useravas titl XD

Jos je gore kad ljudi ostavljaju medjusobna caskanja u komentarima koji se vide samo ako otvoris titl u nekom editoru Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#33
Ma gde ću bre ovo da prevodim, lik samo otvorio i zaklopio knjigu. Nema veza sa radnjom ili bilo čime drugim XD Ovo sam spomenuo kao zanimljivi detalj što se tiče 1000+ redova teksta
[Image: flags_0]
Reply
#34
Uf šta da ti kažem kosta srećno sa kanceromonogatarijem XD, uglavnom šta je to Commie radio tu sa toliko teksta :O
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#35
Zamolio bih nekog moda da mi otvori temu za ovo. Nameravam da postavim u petak.

Male izmene u opisu XD, sada kada sam odgledao mogu lepše da ga sklepam:


"Araragi Kojomi, srednjoškolac kojeg je tokom letnjeg raspusta napao vampir, i Hanekava Cubasa, predsednica njegovog odeljenja, neverovatno pravična i moralno uzorna osoba, koja mu je tada pomogla da se oporavi. Jednog dana, nakon njihovog slučajnog susreta, Hanekava, kraj puta nailazi na mrtvu mačku. Smatrajući to ispravnim, ona odnosi mačku do pogodnog mesta gde je sahranjuje. Međutim, ispostavlja se da to nije obična mačka, već Nastranost zvana "mačka Prokletinja". Ta mačka će zaposednuti Hanekavu i ispoljiti njene skrivene čežnje..."

Ako se neko odluči da prati ovaj serijal, preporučujem mu da obrati pažnju na svaki mogući detalj. Pogotovu zvučnr. Iskreno mi se svideo ovaj naslov (i jedva čekam da počnem da prevodim ostale da vidim šta će se dogoditi). Takođe, one blic scene sam, gde je to bilo moguće, ostavio kao što jesu, dakle u 0.1-0.5s se pojavi tekst i nestane. Smatram da baš ta brzina dodaje na užitku te se nisam trudio da ih vremenski produžavam.
[Image: flags_0]
Reply
#36
otvoreno Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#37
Mislio sam da ću večeras postaviti stream i titlove, ali mi stimova nigde nema (moguće je da ih nisam ni upl., ali znam da jesam XD, tako da će oni biti dostupni od srede četvrtka). Titlove šaljem sada, tako da naslov može tamo da se ištiklira, a ovu temu ostavite otvorenu kako bih u njoj najavio kada da se otvori tema za bakemonogatari. (tada ću staviti sliku opis i ostale detalje).
[Image: flags_0]
Reply
#38
Pazi, kad stavljas sve u jednu temu sa prvobitnim naslovom, onda na listi projekata na portalu nigde ne pise da radis to drugo u stvari, aj lepo za svaki naslov napravi posebnu i bog da nas vidi Smile

Jer, iako bi bilo lako promeniti naslov teme - pa je mozda skonta na portalu, onda bi morao stalno da se edituje i prvi post, a to je smaranje i ne mozes sâm to da radis, zato je ipak bolje i lakse sa novom.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)